Поради по догляду за вакуумними навушниками: 3 поради - Блог про Львів

Поради по догляду за вакуумними навушниками: 3 поради

навушники

Навушники потребують догляду. Довго вмовляти вас не доведеться, якщо ви поглянете на них під мікроскопом після одного дня активної експлуатації. А якщо його під рукою немає, то знайомтеся з нашим матеріалом. Прості дії допомагають зберегти не тільки довговічність моделей, що доступні за посиланням https://samsungshop.com.ua/headphones/tip-navushnika_vakuumni-u-vusnii-kanal/, а й зберегти власне здоров’я.

Чого ви не чуєте?

Постійний контакт з руками, обличчям та вушними раковинами залишає на вакуумних навушниках клітини епітелію, себум, вушну сірку, косметичні засоби, пил, мікроби. Кожен наступний шар створює не лише перешкоди для нормальної роботи, а ще й оптимальне середовище для розмноження та поширення хвороботворних бактерій.

Ми не рекомендуємо користуватися першими порадами з TikTok, щоб очистити пристрій. Натомість даємо покроковий дієвий алгоритм дій, що точно допоможе.

вакуумні навушники

Підготовка — половина успіху

Перше, що вам знадобиться — підготувати засоби та інструменти. Візьміть:

  • воду та мило — добре підходить звичайна рідина для миття посуду або рідке мило, що не містить зволожувальних компонентів та барвників;
  • м’яку тканину — серветку з мікрофібри, призначену для полірування скла, моніторів чи окулярів, що не подряпає навушники;
  • інструмент для чищення навушників — винахід, що має просту конструкцію та ідеально підходить для видалення бруду з різних частин навушників без шкоди для них;
  • спирт або серветки, що ним просочені.

Єдиного правила, щодо регулярності очищення немає — все залежить від умов та інтенсивності їх використання. Тож тримайте ці засоби вдома на випадок, якщо знадобиться терміново привести пристрій до ладу.

Не забувайте про невидимі поверхні

За допомогою спеціальної м’якої щіточки, видаліть сміття, ворсинки, сірку, що осідає на отворах, у щілинах, наконечниках, під м’якими насадками. Якщо шар бруду досить щільний, то акуратно зніміть його металевою петлею або наконечником, що передбачений на спеціальному інструменті.

Дійте так, щоб не заштовхати бруд всередину. А вже потім повторіть операцію з щіткою та весь перший пункт. Якщо комплект постачання не включав такий інструмент, то можна придбати його окремо. Ви одразу почуєте результат своєї роботи, як тільки зайвий шар бруду перестане заважати нормальній передачі звуку.

вакуумні навушники

Приділіть увагу кейсу та зарядним контактам

Важливо очищувати всі компоненти одночасно, щоб досягнути максимального результату. Неочищенні контакти заважають нормальному заряджанню, призводять до передчасного зносу акумулятора та зарядної станції. Ось тут краще взяти ізопропіловий спирт або серветки в ньому змочені. Та зауважте тканина або ватна палична мають бути добре віджаті та ледве вологими, інакше можна пошкодити внутрішні електронні елементи.

Автор статті: Jorgen.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*