Євро-2026. Основний раунд. Німеччина – Україна – 3:5 - Блог про Львів

Євро-2026. Основний раунд. Німеччина – Україна – 3:5

Україна - Німеччина

Головний тренер збірної Німеччини Марсель Лоосвельд трохи здивував зі стартовим складом. І якщо місце Фігельса у воротах після травми Плесса не викликало сумнівів, то у стартовому квартеті були несподіванки.

Зокрема, очікувалось, що у «старті» вийдуть Сьозер, Ак, Саглам та Мейєр, але нідерландський наставник «бундестіму» вирішив зробити ставку на інших гравців у «старті» у той час як згаданий квартет вийшов по ходу зустрічі. Можливо, таким чином Марсель Лоосвельд хотів трохи здивувати Олександра Косенка. У свою чергу, у збірної України несподіванок у стартовому складі не було.

Українці почали грати дуже активно, подекуди залучаючи до своїх атак Савенка. Однак, ці розіграші п’ятого у виконанні «синьо-жовтих» не були акцентованими, тому Савенко за кілька миттєвостей повертався назад. Окрім того, підопічні Олександра Косенка намагались щось створити й у рівних складах. Але вже на 3-й хвилині українці пропустили у власні ворота. Фактично перша атака німців була втілена у гол Ака. Так завершилася «суха» серія збірної України, яка могла практично одразу зрівняти рахунок, але Жук не зміг переправити м’яч у ворота Фігельса. Після цього українці почали поступово нарощувати тиск на ворота німецької збірної. Хороші моменти для взяття воріт господарів майданчику мали все той же Жук, а також Семенченко та Корсун. Іноді «бундестім» від пропущеного голу рятував Фігельс, а іноді – каркас воріт. Саме у каркас влучив Чернявський на 9-й хвилині, після чого Жук активно поборовся за м’яч, а Микитюк зрівняв рахунок.

А після екватору другого тайму українцям вдалося розвинути свій успіх. Спочатку Жук переправив м’яч у ворота Фігельса після дальнього удару Мельника. А вже за хвилину Семенченко класним дальнім ударом зробив рахунок 3:1 на користь «синьо-жовтих». На цьому гості не зупинялись, і яскравим підтвердженням цього стали події, які відбулись на 18-й хвилині поєдинку. Спочатку Микитюк прийняв передачу Жука та влучно пробив по воротах Фігельса, оформивши дубль у цьому матчі. А потім Савенко віддав передачу на Корсуна, який, не без допомоги Олівейри, залишив свій «автограф» у воротах збірної Німеччини. Щоправда, вже за кілька миттєвостей у ворота Савенка був призначений 6-метровий, і Олівейра виправив свою помилку, зробивши рахунок 5:2. Фактично можна сказати, що він залишив останнє слово у першому таймі саме за «бундестімом».

Другий тайм німці розпочали з кількох власних атак. І одна з них стала гольовою. Сьозер вивів Ака на побачення з Савенком, і гравець збірної Німеччини оформив свій дубль у цій грі. Трохи згодом непоганий момент мав Олівейра, однак його дальній улар після розіграшу ауту не досяг мети. Ще в одному епізоді Агніма не встиг замкнути дальню стійку. Мабуть, буде справедливо сказати, що старт другої 20-хвилинки був за німецькою збірною. У відповідь Савенко пробив після власного підключення до атаки. Тим не менш, німці на це не зважали та намагались грати першим номером і надалі. Більше того – подекуди підопічні Марселя Лоосвельда змушували Савенка вступати у гру.

Також читайте:   Команда Воробуса візьме участь у міні-футбольному Кубку зими

Українці ж намагались відповідати, але Фігельс був готовий до атак «синьо-жовтих». І тільки після середини другого тайму в українців почали виходити більш акцентовані атаки, але Фігельс продовжував грати надійно. А вже трохи пізніше Фігельс спробував пристрілятись до воріт Савенка, проте його постріл був неточним. Однак, найбільш реальним моментом збірної Німеччини для того, щоб скоротити відставання до збірної України до мінімуму був у Ака, який зробив сольний рейд до воріт Савенка та пробив у дальню стійку. «Загасити» пил німців міг Абакшин, який класно пробив з льоту, але з його ударом впорався Фігельс. Він же трохи згодом не дав Мельнику забити у двох епізодах.

За півтори хвилини до кінця зустрічі Марсель Лоосвельд узяв тайм-аут, після якого Сьозер вийшов п’ятим польовим гравцем. Німці одразу спробували щось створити біля воріт Савенка, проте голкіпер збірної України був готовий до цього. Могли українці й покарати своїх візаві за порожні ворота, проте удар Микитюка був неточним. А найбільш реальний момент для того, щоб поставити крапку в цій грі, був у Корсуна, який не зміг переграти того ж таки Сьозера, котрий зіграв у цьому епізоді по-воротарськи та записав «сейв» на свій рахунок. Однак, останнє слово в цій грі все-таки було за господарями майданчику. Олівейра віддавав пас на дальню стійку, де Ак вже готувався оформлювати хет-трик, але цей пас перервав Савенко, зберігши, таким чином, підсумковий рахунок 5:3 на користь збірної України.

Таким чином, збірна України завершила перше коло Основного раунду відбору на Євро-2026 з максимумом очок та у якості лідера групи 1. І тепер вже 4 лютого у Кишиневі, матчем проти тієї ж таки збірної Німеччини, українці розпочнуть друге коло кваліфікаційного етапу.

Німеччина – Україна – 3:5
Голи: Ак (3, 22), Олівейра (18 – з 6-метрового) – Микитюк (9, 18), Жук (14), Семенченко (15), Корсун (18)
Німеччина: Фігельс – Олівейра, Агніма, Блок, Койїч – Ак, Саглам, Сьозер, Мейєр – Грюнберг, Хертеріг, Шульц
Україна: Савенко – Семенченко, Зварич, Корсун, Абакшин – Микитюк, Чернявський, Мельник, Жук – Фаренюк, Первєєв
Попередження: Блок (5), Фігельс (31)

Автор статті: Terentyev.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*