Черговий день завершується. Хотів бува написати статтю про щось інше ніж тема здоров’я, але ж не можу не згадати тему коронавірусу. Не знаю як там у якій країні чи місті, а у Львові паніка серйозна.
Ніколи не міг собі подумати, що у 2020 році люди будуть боятися не лише привітатися один з одним за руку, а й навіть підійти ближче чим на півтора метри.
Уявіть собі. Панічні настрої панують серед людей і в першу чергу тому, що тестів нема, а, відповідно, й невідомо чи ти здоровий, чи хворий. А з різних джерел лише надходить інформація, що там люди померли, там, там. Хоч якби не хотів цього робити, а починаєш вчитуватися і задумуватися на своїм майбутнім.
Про коронавірус ми будемо говорити ще багато, особливо у Львові. Поки що ж обіцяний пост про ситуацію у місті Рівне.
Завдяки людині з іменем Андрій маємо змогу дізнатися про ситуацію звідти.
Людей на вулицях мало, в супермаркети впускають обмежену кількість людей. Скільки саме? В одних десять, в інших не більше 20-ти. Все залежить від площі супермаркету.
Коронавірус у Рівному
Зовсім інша ситуація в аптеках. Тут більше двох людей у приміщенні не обслуговують.
На даний момент ходити в масках не вимагають, лише рекомендують це робити коли користуєшся послугами громадського транспорту. До слова, у ньому суворо дотримуються ліміту на перевезення.
Маршруток в середньому виїжджає на маршрут вдвічі менше від звичайно, тролейбуси курсують як завжди.
Із дозволу Міської ради працює лише «Епіцентр» і магазин «Льонокомбінату» (там продають маски, які вони самі й шиють).
Багато закладів громадського харчування перейшли на доставку їжі (наприклад, мережа «Мазурі», «Броварня на Грушевського»).
Вокзал за відсутності залізничних рейсів пустує. Таким його не бачив років напевно зо двадцять.
Загалом, як і в інших містах люди переживають за своє здоров’я. Особисто я працюю з дому й стараюся без нагальної потреби не виходити.
Тримаймося. Бережіть себе.
У найближчих публікаціях очікуйте на репортажі з Вінниці та Сум. Дочекайтеся.
Автор статті: Vorobus.
Написати коментар