facebook

Кличко перемагає Ваха (відео)

Кличко знову перемагає

Так і хочеться написати, що вчора в Україні знову був великий футбольний день, а насправді був не футбольний, а боксерський день чи то правильніше сказати боксерська ніч.

Свій черговий поєдинок у кар’єрі проводив український спортсмен – Володимир Кличко. Його суперником був польський важковаговик – Маріуш Вах.

До бою із Кличком Маріуш ще жодного разу не програвав у своїй кар’єрі, хоча і провів він до цього лише 27 поєдинків. Також всі дивувалися його зросту. Маріуша навіть називали польським велетнем.

У Володимира актив набагато більший, а саме 61 поєдинок на найвищому рівні: 58 перемог і три поразки.

Хто уважно слідкує за світом боксу, той знає, що перед цим поєдинком у Володимира були проблеми і ще й які. Помер його тренер Стюард, втрата звісно що суттєва, але Кличко саме своєму тренеру згодом присвятить цю перемогу.

Розпочав поєдинок Кличко як не дивно для всіх дуже активно. Напевно Володя хотів будь-що нокаутувати свого суперника ще у перших раундах, але не тут то було. Маріуш перетерпів і вже у другому раунді серйозно огризнувся. Але, Кличко знову ж таки забрав ініціативу в свої руки і раз за разом пробивав оборону свого суперника.

Ні для кого не секрет, що Володя був у цьому поєдинку фаворитом, але ось у п’ятому раунді могла відбутися сенсація і ще й яка. Чи то український спортсмен розслабився, чи то переводив подих, але поляк під кінець раунду завдає гарматного удару правою і щастя, що Кличка рятує гонг.

Навіть не хочу думати, що могло би бути якби гонга цього не було.

Під час коротенької перерви у таборі українця одразу ж була проведена серйозна розмова і більше таких ударів Кличко не пропускав, натомість його перевага з кожним раундом ставала все більш відчутнішою і відчутнішою.

В деяких моментах поляка ставало шкода, як він може терпіти таку велику кількість ударів. Але, до 12-ого раунду він таки протримався.

12 раундів завершилося і всі чекали рішення арбітрів, а вони одноголосно віддали перемогу Володимиру: 120-107, 120-107, 119-109 і Кличко-молодший захищає свої титули за версіями IBF/WBO/IBO/WBA.

Після бою український спортсмен заявив, цитую: «Це був жорсткий бій і жорсткий опонент. Мені довелося важко. Сьогоднішній вечір був дуже важким. Оплески заслужив також і мій суперник. Мені теж чимало від нього дісталося. Вах кілька разів відмінно потрапив по мені».

Вітаємо всіх із перемогою, чекаємо нових боїв від українських боксерів, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео цього двобою:

Фото: sport-xl.net.
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. iphone 5 12.11.2012 пише:

    це відео приватне. 🙁

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*