Як Tiger проживе без Даші

Що робити?

Рубрика «Запитай у Воробуса» продовжує і на далі функціонувати й кожен охочий читач нашого блогу може задати запитання мені або іншому автору ресурсу. А ми, у свою чергу, спробуємо максимально можливо відповісти.

От буквально вчора прийшло нове цікаве запитання від людини із ніком – Tiger.

Він, зокрема, питає, далі цитую:

Воробусе! Я віднедавна дуже сильно покохав одну неймовірно красиву дівчину. Вона з мого класу, але старша за мене майже на два роки. Раніше ми з нею зовсім не товаришували, я її постійно ображав (про що тепер ДУЖЕ СИЛЬНО ШКОДУЮ)... Тепер, коли я закохався, я зізнався їй в коханні. Подарував букет троянд... Але вона сказала, що не зможе бути зі мною НІКОЛИ, бо кохає іншого. Як мені без неї тепер жити? Чи можливо в такому випадку добитися її (коментатори, надсилайте будь ласка свої варіанти)? Чим мені в житті зайнятися, щоб забути про неї? Я не бажаю бути з іншою, якою б красивою вона б не була.

Як не дивно, але спостерігаю таку тенденцію, що найчастіше мені запитання задають саме на тему кохання. Так як Воробус мастак у цих справах, то спробую допомогти порадами.

Отже, традиційно розглянемо проблему із двох точок зору. Почнемо, із того що за своє щастя треба боротися.

Я так зрозумів ви обоє ще школярі, тому вам притаманна поведінка закохуватися ледь не кожного дня, це у вашому віці нормально. Те, що дівчина сказала ніколи ще може нічого не означати. Як колись мені казали старші люди – ніколи не кажи ніколи, тобто не зарікайся.

Те, що ти її ображав – це вже тобі мінус. Як то можна когось любити і ще й ображати? Що дівчина зараз про тебе може подумати? Ти ображаєш, а потім кажеш що кохаєш. «Папахіває»….

Не все ще втрачено, тому спробуй змінити її ставлення до тебе. Як саме? Не лізь із наглими словами «Я тебе люблю, ти для мене все», а спробуй стати для неї другом, допомагати їй у критичних ситуаціях і так далі. Якщо все буде добре. то згодом дівчина побачить в тобі опору, вона зможе тобі довіритися і можливо щось вийде.

Друга сторона медалі – забути дівчину і шукати іншу.

Знаю, це зробити не легко, тим більше, що ви вчитеся в одному класі. Але, повір мені – можливо. Рани загоюються з часом, просто на це треба деякий час. Коли людина закохана, то нічого не хочеться лише бачити кохану і все. Згодом ти бачиш що тобі постійно відмовляють і виникає такий собі імунітет.

Чим зайнятися? Спробуй поїхати в які-небудь подорожі, займися танцями, спортом, а це нові знайомства, нові люди і так далі. І ще моя порада – не принижуйся аж надто, це лишнє…

А сьогоднішню статтю завершу словами – «Кохайте і будете коханими».
Публікації по темі:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. zars 12.03.2013 пише:

  Про взяття фортець у середньовіччя казали: “Якщо не штурмом, то довготривалою облогою…”

 2. BlackSabbath 12.03.2013 пише:

  “Рани загоюються з часом, просто на це треба деякий час” Ваш Кеп))

 3. Tiger 12.03.2013 пише:

  “Те, що ти її ображав – це вже тобі мінус”

  Та я раніше то не кохав її! Я просто був в себе закоханим мудаком. 😥 😥 😥 Мені здається, що зізнання в коханні створило стіну між нами. Тепер я з нею, мабуть, навіть говорити не зможу.

 4. patron 12.03.2013 пише:

  Tiger, не сси в компот. Якщо ти впевнений у своїх почуттях, то дій – Воробус дав слушні поради. А з дівчатами яких дуже часто бачиш, закоханість трапляється ледь не щодня. Подумай про це!

 5. Tiger 16.11.2013 пише:

  От лайно… Не знаю, що тоді було зі мною, коли просив написати цю статтю. Звісно, я дякую Воробусу за гарно написану статтю, але що мене спонукало до зізнання в коханні цій Даші, я ніяк не можу зрозуміти. 👿

 6. Tiger 16.11.2013 пише:

  Давно мене на цьому сайті не було. Статті, написані за моїм проханням вже не мають того змісту, що мали раніше.

 7. Tiger 20.01.2018 пише:

  Перепрошую за ті обрАзи і скверні слова, котрі я раніше писав на цьому блозі. Прошу пробачення у пана Воробуса, пана Джордана та всіх відвідувачів цього сайту. Попрошу, якщо можливо, видалити геть усі мої коментарі і статті на цьому сайті, написані за моїм проханням. Можливо, і запізно, але вітаю Воробуса, модераторів та всіх із Новорічно-Різдвяними Святами. Нехай Бог Вас береже! Анатолій

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*