facebook

Святкування Дня хокею у центрі Львова

Хокей у Львові

У неділю, 23 лютого, мешканці та гості міста відзначатимуть День хокею у Львові. Святкування розпочнеться з хокейної гри на пл. Ринок за участю представників Збройних Сил Канади та хокейної команди «Галицькі леви». Окрім того, всі охочі зможуть спробувати себе у цьому виді спорту.

Читати далі...

Прокат на Буковелі по планшетах. Щось нове?

Прокат по планшетах

Розумію, тема коронавірусу в Україні є головною на даний момент, але є й інші теми, які варті уваги наших читачів.

Як не крути, а зимовий сезон покатульок на лижах та сноубордах продовжується. Тому, вже зараз розповім про особливості прокату спорядження у такому популярному курорті як Буковель.

Нещодавно я побачив там новинку.

Читати далі...


“Дзвінки для батьків” (60 гривень). Що це і з чим це “їсти”?

Тариф для батьків

Життя триває, а з ним і починають з’являтися нові пости на блозі, який ви зараз читаєте. Розумію, що коронавірус – це зараз головна новина, ми її моніторимо як і всі, але сьогодні поговоримо про інше.

Читати далі...

У Львові виступить відома зірка джазової сцени Лаура Марті

Лаура Марті

16 березня 2020 року на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької із сольним концертом виступить відома зірка джазової сцени Лаура Марті на підтримку свого нового альбому «Все Буде Добре!».

Читати далі...

Львів – місто кави і ресторацій

Львів - місто кави і ресторацій

Львів зовсім не той, як 10 років тому. Ні, всі старовинні будинки і музеї є на місці. Лише нові музеї-ресторації мережі нарівні з іншими пам'ятками Львова цілком гідні візиту, а деякі потрібно відвідати, просто абсолютно категорично обов'язково! Так уже сталося, що ми люди смертні хочемо хліба і видовищ і ні в якому разі не по-окремо. Тому запропоную Вам екскурсію по ресторанах і кафе, які тематикою своєї безпосередньо стосуються міста Львова, його історії і його таємниць.

Читати далі...

Фейк на фейку гуляє в інтернеті

Фейки скрізь

Хотів ваш автор написати нові пости на цікаві теми на які вже давно хотів звернути увагу, але поки що стримаюся. Справа у тому, що як і мені, так й іншим людям не дає спокою новини, які останнім часом з’являються в Інтернеті.

Читати далі...

Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» зазнала другої поразки поспіль

Друга поразка поспіль

Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» зазнала другої поразки поспіль.

Вчора, 18 лютого, у палаці спорту «Галичина» відбувся черговий тур у найсильнішому дивізіоні Львівської області. Зокрема, було зіграно поєдинки 14 ігрового дня.

Читати далі...

Про поразку “Benteler”, скандали на лижному курорті та коронавірус

Воробус і філософія

Черговий день настав, а це означає, що пора наших читачів порадувати новими публікаціями.

Давно я нічого не писав на тему філософії. Тому, вже зараз треба заповнити цю прогалину. Чи як її ще назвати.

Читати далі...