Як зробити заміну сім-картки на нову з “4G”?

4 G

Уявити сучасний світ без Інтернету якось неможливо. Ще б пак, у глобальній мережі можна знайти усю необхідну для тебе інформацію, а не дивитися нав’язливий телевізор, де як не політика, то реклама.

За інтернет заговорив не так просто. Справа у тому, що 30 березня в Україні відбулася знакова подія. Два з трьох операторів мобільного зв’язку «Lifecell» та «Vodafone» запустили зв'язок четвертого покоління "4G" про який говорили вже так давно.

Завдяки ньому відтепер швидкість доступу на гаджетах буде ще кращою. Щоправда, поки що новою технологією можуть скористатися лише жителі великих міст й переважно у центральних районах.

Для прикладу, сьогодні на сторінці одного з моїх приятелів у мережі фейсбук з’явилася інформація, що людина вже скористалася технологією "4G" й залишилася задоволеною.

Вирішив також спробувати, перебував неподалік центру нашого міста, але «зловити» четверте покоління так і не зумів. Воно то є, але поки що не усюди. Тому, прийдеться трохи зачекати.

Поки що ж повернуся на декілька днів назад. Про запуск «4 G» чув давно, на телефон приходило безліч смс-повідомлень, де мені рекомендували зробити заміну сімки й так далі.

Можливо був би це й зробив раніше, але двічі, коли приходив у спеціалізовані магазини «Lifecell», то завжди була черга. Вирішив почекати й ось декілька днів тому таки зробив заміну.

Отже, як зробити заміну сім-картки на нову з технологією "4G", що для цього потрібно?

Нічого такого аж не треба. Достатньо мати мобільний телефон та стару сімку.

Приходите у будь-який спеціалізований магазин «LIfecell», просите працівника зробити заміну картки на «4G». Перед тим він запитає вас чи ваш гаджет підтримує зв’язок четвертого покоління.

Зробити це можна набравши комбінацію цифр - *455#.

Опісля кажете працівнику мобільного оператора номер телефону, він вносить вас у базу й згодом на ваш гаджет приходить смс-повідомлення із кодом-підтвердження.

Сказавши його вище згадуваному працівнику, він видасть вам абсолютно нову сім картку, яку згодом треба буде просто вставити у ваш телефон, згодом його перезавантажити й у подальшому успішно користуватися технологією нового покоління.

Це що стосується «Lifecell».

На днях спробую зробити заміну сім-картки у мобільного оператора «Київстар» й обов’язково цим поділюся з нашими читачами.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*