facebook

Дизайн інтер’єрів від професіоналів

дизайн інтер’єру

Щоб зробити будь-яке приміщення більш гарним, функціональним та адаптованим під індивідуальне призначення, слід скористатися послугами професіоналів в сфері розробки сучасних інтер’єрів. Облаштувати кімнату, цілий будинок, готель, ресторан чи офіс з урахуванням всіх ваших забаганок і потреб допоможе спеціалізована Львів студія дизайну.

Вже сьогодні ви можете звернутися до фахівців, які працюють в «HG Design», та отримати комплексну допомогу в створенні найкращого інтер’єру для вашого об’єкту. Завдяки наявності професійного досвіду і відповідної кваліфікації, дизайнери вигадають оптимальну концепцію, відтворять ваші мрії в 3D-форматі, а результат такої праці буде повністю задовольняти всі ваші очікування.

За допомогою професійних спеціалістів, інтер’єрний дизайн будь-якої складності буде розроблений з уникненням помилок, мінімізацією витрат на ремонт та оздоблювальні матеріали. Також для приміщень будуть підібрані практичні сучасні рішення, які зроблять розпланований простір ширшим і більш функціональним, затишним і максимально зручним.

Інтер’єр для офісу чи для приватного будинку

Якщо ви звертаєтеся до Львів студія дизайну «HG Design», то отримуєте можливість розробки креативного інтер’єру для:

 • приватного будинку, квартири чи котеджу;
 • офісу, бізнес центру;
 • модного бутіку або торговельного комплексу;
 • медичного чи виставкового центру;
 • СПА-салону або салону краси;
 • готелю, ресторану, розважального комплексу.

За вашим замовленням будуть створені сучасні нтер’єри в кількох варіантах на вибір. Вам будуть запропоновані проекти з 3D-візуалізацією для можливості обрати найкращу ідею. В процесі розробки інтер’єрів фахівцями будуть враховані:

 • площа і призначення приміщень;
 • можливості розширення простору і додавання світла;
 • кількість осіб, які постійно будуть знаходитися на території;
 • побажання клієнтів щодо концепції дизайну, матеріалів оздоблення, меблів;
 • запланований бюджет.

В результаті праці дизайнерів ви отримаєте проект інтер’єру, який буде відповідати вашим мріям і очікуванням, включати пропозиції щодо ефективного зонування і використання кожного сантиметру кімнат, а також рішення щодо найкращого оздоблення поверхонь, меблювання і оснащення необхідною технікою.

Замовити дизайн інтер’єру в студії

Щоб замовити створення унікального стильного інтер’єру для будь-якого об’єкту, Львів студія дизайну пропонує вам в першу чергу влаштувати перемовини, які стосуються обрання основної концепції. Далі дизайнери зможуть розробити кілька варіантів облаштування на вибір і нададуть вам проект з наглядною візуалізацією інтер’єрів.

Звернутися в «HG Design» ви можете по телефону або через форму онлайн замовлення, доступну на сайті. З вами будуть працювати досвідчені фахівці, що зможуть найкраще реалізувати ваші ідеї в життя, а також простежити за їх повним втіленням в процесі проведення будівництва або ремонту.
 

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*