Тайм пролетів повз фінал чотирьох

Кубок УЄФА із футзалу

Із 19 по 22 листопада у чотирьох групах проходили матчі елітного раунду Кубка УЄФА. Команди змагалися за вихід у фінал чотирьох найпрестижнішого турніру старого світу серед футзалу. Львівський ТАЙМ свої матчі проводив у місті Пардубіце,Чехія. Суперниками нашої команди були словенський Пунтар, гранд європейського футзалу іспанський Інтер Мовістар і господарі короткострокового турніру ЕРА Парк. Як і прогнозувалося львів’яни не змогли вийти у фінал чотирьох спіткнувшись лише у матчі із іспанцями.

Перший матч НАШІ земляки проводили із господарями. Матч розпочався із холодного душу для гостей зі Львова. Вже на 6 -й хвилині господарі відкрили рахунок, але незабаром голи Легчанова (2) і Кодратюка забезпечили спокійне життя таймівцям. У другому таймі львів’яни віддали ініціативу господарям і за це поплатилися голом у свої ворота. Але, на більше чеських футболістів не вистачило. На останній хвилині матчу Дмитро Бондар закотив м’яч у пусті ворота і тим самим підвів підсумок матчу 4-2 на користь ТАЙМУ.

Другий матч був для наших земляків визначальним у боротьбі за перше місце. Суперником був іспанський та й що тут казати європейський гранд іспанський Інтер Мовістар. Скажу відразу, боротьби не вийшло. Іспанці досить легко обіграли НАС і тим самим показали, що нашій команді до еліти ще трішки далеко. Клас все-таки є клас. Ще у першому таймі досить швидко іспанці забезпечили собі гандикап у 2 голи. Відзначу гол Шумахера у складі піренейців. Цей футзаліст незважаючи на свій вік не старіє у футзальному плані. Львів’яни зусиллями Кондратюка відквитали один м’яч, але на більше львів’яни не спромоглися.

Також читайте:   Олександр Соловей: «Щоб пройти далі, нам не вистачило досвіду»

У підсумку іспанці забили ще один гол і тим самим обіграли НАС із рахунокм 3-1.

Відео голів найважливішого матчу Ви можете переглянути нижче:

Гол Габріеля 1-0

Гол Шумахера 2-0

Гол Кондратюка 2-1

Гол Борхи 3-1

У останньому матчі, який нічого не вирішував для львів’ян окрім престижу Тайм обіграв Пунтар із рахунком 5-0. Як кажуть, без шансів. У таймівців відзначалися двічі ПАВЛЕНКО, ЧЕПОРНЮК, МОСКВІН і один гол словенці забили у свої ворота.

Після цього турніру підсумкова таблиця набула наступного вигляду:

1. Інтер Мовістар (Іспанія) – 9 очок
2. Тайм (Україна) – 6 очок
3. Ера-Пак (Чехія) – 3 очка
4. Пунтар (Словенія) – 0 очок

Таким чином, у фінал чотирьох із нашої групи виходять іспанці. Також варто сказати, що взагалі цьогорічний розіграш Кубка УЄФА приніс багато сенсацій. У фінал не вийшли росіяни (Віз-Сінара), незмінний учасник цих змагань Кайрат і ще одні іспанці (Ель-Посо).

Натомість склад учасників фіналу чотирьох, що пройде весною має наступний вигляд:

Араз (Азербайджан), Лупаренсе (Італія), Інтер Мовістар (Іспанія) і Бенфіка (Португалія).

Нас на жаль тут не має. Але, не потрібно падати духом. Треба знову вигравати чемпіонат і на наступний рік пробувати знову підкорювати вершини футзалу.

У статті використано фото з сайту extratime.az.