Якщо завели кота

коти

Із кожним днем все більше людей заводять собі тваринок вдома. Одні кажуть, що у місті тримати їх не вигідно краще у селі. Але, незважаючи ні на що тварин у місті побачити можна і не мало. Люди тримають хом’яків, папуг, морських свинок, різні рибки, навіть бачив черепах мають. Але, все ж найулюбленішими домашніми улюбленцями людей залишаються собаки і коти. Про останніх і піде сьогодні мова.

Недавно друг завів собі котика. Кіт звичайно капризний, а ще коли малий, то Ви собі можете представити. Друг такий був злий, що словами не передати. Він ходить гадити куди попало, не знають, що давати йому їсти тощо.

Ось так і багато людей стикаються із цією проблемою. Перше чим взяти кота чи якогось іншого домашнього улюбленця треба добре подумати. А то потім починають викидати на вулицю. Треба вивчити їх поведінку. Зараз ми це постараємось зробити.

Перед тим як взяти кішку потрібно почекати поки вона вже буде більш менш великою. Замаленьку не брати, бо потім можуть виникнути проблеми із харчуванням. Котиків прийдеться кормити піпкою, вони можуть мати понос і так далі. То ж краще хай довше побуде із мамою чим її брати.

Раціон харчування повинен бути насиченим. Як змалку ви погодуєте кота, таким він і буде потім. Ясно, що спочатку це має бути молочко, а далі розширювати раціон. Зараз у магазинах продають корми для котів типу Віскас. Це нормально. Також є різні консерви, але тим треба цікавитися. А не давати своєму коту всяку фігню.

Головний принцип – правильно збалансувати їжу. Співвідношення повинне бути таким: 60% всього обсягу – приходиться на білкові продукти, 30% – вуглеводи і 10% – жири, овочі, вітамінні додатки. Джерелом білка (тваринного) у котячому раціоні є м’ясо – телятина, яловичина, свинина, баранина, а також домашня птиця. М’ясо можна давати як у сирому, так і вареному виді. Із сирою свининою і нутрощами потрібно обходитися обережніше – краще їх відварювати. У них можуть знаходитися яйця солітера, а це викликає хвороби.

Змалку її треба призвичаювати до пісочку. Маю на увазі, що треба щоб кіт не гадив де попало, а ходив у пісочок. Також потрібно з котиком бавитися, щоб у нього розвивалися рухи і координація.

Не забувайте, що кіт росте і хоче до кітки чи кота, то не переживайте це нормально. Зараз багато людей роблять операції, щоб коти не гуляли. Я вважаю, що це не правильно. Тоді кіт стає лінивим і навіть мишей ловити не хоче. Він починає товстішати.

Також варто доглядати за гігієною Вашого улюбленця. Треба його купати, витирати очі й звичайно прочісувати. І час від часу показувати його ветеринару для профілактики.

Пам’ятайте, що якщо Ви не будете доглядати за своїм улюбленцем, то швидко можете його втратити.

І на завершення пропоную переглянути прикольний мультфільм про кота від студії “Мульт.ру“.

P.s. Кажуть кіт помагає від хвороб. Якщо маєш вдома кота, то людина здорова.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 15 може ще щось напишете?

 1. Gelios 17.11.2009 пише:

  Прикольний мультфільм. КОТИ рулят!!

 2. Jorgen 17.11.2009 пише:

  9 ознак того, що ваш кіт вирішив вас убити:

  1. Кіт топчеться лапками по вашому тілу. Ви можете вирішити, що він так бавиться, насправді він вивчає слабкості ваших внутрішніх органів.
  2. Кіт розсипає пісок зі свого “туалету”. Думаєте інстинкти? Він вибирає піходяще місце, де можна буде закопати тіло.
  3. Кіт подовгу дивиться на вас. Побачивши, що кіт витріщається на вас, ні в якому разі не відвертайтесь. Цим ви покажете свою слабкість і тоді нападу не минувати.
  4. Кіт приносить вам мертвих мишей. Не радійте марно, це не подарунок, це – попередження.
  5. Кіт пощипує траву. У цьому ритуалі убивця очищає своє тіло та дух, готуючись до вирішальної битви.
  6. Кіт ховається у темнх місцях і звідти спостерігає за вами. Таким чином він вивчає ваші звички та поведінку, що бути готовим до вирішального нападу.
  7. Кіт любить спати на вашому ноутбуці. Кіт прекрасно розуміє, що ви випереджаєте його технологічно. Убивця намагається відрізати вас від комунікацій.
  8. Кіт легко торкає вас лапками, коли ви спите. Коту дуже важко одразу задушити людину. Але це не означає, що він не буде намагатися.
  9. Кіт пулею вилітає з кімнати, коли ви туди заходити. Можете зітхнути з полегшенням. Напад на вас зірвався. Цього разу.

 3. Маестро 17.11.2009 пише:

  Мій кіт явно проти мене щось замислює…)))))))))))

 4. bankiduki 17.11.2009 пише:

  Декілька фактів:
  Коти ніколи не нявкають один з одним. Цей звук призначений спеціально для людей.

  Кішка за своє життя може мати більше 100 котенят.

  Одна пара кішок і їх нащадки за 7 років можуть “виробити” 420 000 котенят.

  “Товариські” коти ходять за Вами з кімнати в кімнату, щоб контролювати Ваші дії.

  У котів потіють лише подушечки лап.

  Коти можуть видавати близько 100 різних звуків. Для порівняння – собаки лише близько 10.

  Падаючі коти завжди діють однаково. Спочатку вирівнюється голова, потім спина, потім ноги, а в кінці вигинається спина, щоб пом’якшити приземлення.

  Якщо кішка дере меблі, спробуйте додати цьому місцю аромат лимона або апельсина. Кішки ненавидять ці запахи.

  Чим більше ви говорите з котами, тим більше вони говорять з Вами.

  Малюнок поверхні носа котів унікальний, як і відбиток пальця людини.

  Жираф, верблюд і кіт це єдині тварини-іноходці, при ходьбі у них йдуть спочатку ліві лапи, а потім праві. Така ходьба гарантує швидкість, спритність і тишу.

  Єгиптяни голили брови, як ознаку трауру, коли втрачали улюблену кішку.

  Котяче вухо повертається на 180 градусів. У кожному вусі у кота 32 мускули, щоб управляти вухом вони використовують дванадцять або більше м’язів.

  Скільки років вашій кішці за людськими мірками? Якщо вашій кішці 3 роки, це відповідає людському 21 року. Якщо 8 років, то по-людськи – 40 . Якщо 14, то 70 людських років.

 5. Гєна Букін 17.11.2009 пише:

  Та ті коти замахали!!! В мене цілий двір тих тварів. А бабки все їх кормлять і кормлять

  P.s. я вибачаюсь але де дівся Ноторіус? Нормально гонить))))

 6. sungirl 17.11.2009 пише:

  дуже цікаві факти!!!!! Обожнюю котиків))))

 7. Маестро 17.11.2009 пише:

  А мій кіт серун і мявкун))))

 8. Любафка 18.11.2009 пише:

  А моя тьотка має гарних котів, аж 3 (помішана на них), то годує їх не нашими кормами (типу віскаса, кітікету), а привозить спеціальні консерви з Польщі…Ті консерви такі смачні (я пробувала), що може людина їх їсти, ну шо кому, звичайно! Але ті коти як коні, великі, гарні, а шерсть…просто шикарна.. =)

 9. sungirl 18.11.2009 пише:

  Любафка, запитай назву тих консерв у тьоті, може і я б свому привезла:))) бо я зараз у Польщі)

 10. Любафка 18.11.2009 пише:

  Як тільки вона приїде, так зразу і спитаю… =)))

 11. Sashko 18.11.2009 пише:

  Ох який гарний зразу видно що за ним добре пиклуються : )

 12. Notorious BIG 20.11.2009 пише:

  Мда…криза явно торкнулась і користувачів Воробуса! Поки їдять котятий корм, а скоро і самих котів на фарш через м’ясорубку перемелять:) А може то грип так на людей діє, люди мутують, перетворюються на різних тварин 🙂 Якщо вже таке діло, то краще всього мутувати у кролика…довго не проживеш, але зато натрахаєшся:)

 13. sungirl 23.11.2009 пише:

  :)))))

 14. Лёхман 24.02.2010 пише:

  Чо у вас Кашак Такой абкурений?

 15. Веро 26.02.2017 пише:

  А мій кіт вже місяць як гониться переживаю що неприйде додому.Скільки часу мають гонитися коти…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*