Баскетбол: Політехніка-Галичина 67: 82 Будівельник - Блог про Львів

Баскетбол: Політехніка-Галичина 67: 82 Будівельник

Політехніка-Галичина

Сьогодні розпочинаємо розповідь про ще один популярний вид спорту, який має назву баскетбол.

В Україні є своя ліга, яка називається Суперліга. Цього року у ній беруть участь 14 команд. Серед еліт українського баскетболу є і львівська Політехніка-Галичина.

29 січня Наша команда проводила черговий календарний матч. Суперником її був на теперішній час лідер чемпіонату – київський Будівельник. Всі сподівалися на перемогу, але нажаль. 🙁

Будівельник – це команда із Києва. Зараз вона на провідних ролях у баскетболі. Колись була гегемонія БК Київ, Азовмаша, та брак фінансування звів все нанівець. Ще плюс БК Донецьк розформували.

Але, то їхня справа. Ми живемо сьогоднішнім днем.

До цього поєдинку львів’яни займали 6 місце. Кияни перше. У їх активі була лише одна поразка. Спеціалісти прогнозували, що Політехніка-Галичина, яка набрала хід може дати бій гостям. Та дива не сталося. Супротив був лише в 1 четверті. Львів’яни навіть вигравали. Але, потім пішло-поїхало. Більш досвідчені гравці Будівельника досить швидко перехопили ініціативу і вийшли вперед.

Перша чверть закінчилася із рахунком 22-14 на користь гостей. Решта чвертей ситуації не змінили. Ви тільки задумайтеся друга чверть знову перемога киян 18-16. А третя то взагалі. Повний провал львів’ян 8-24. Про що тут можна ще говорити. Ми навіть довгий час закинути не могли.

Остання чверть все-таки залишилася за Нами 29-18, та в підсумку поразка 67-82.

Що сказати більше запитань чим відповідей. Клас гравців будівельника на цей час вищий.

Найрезультативнішими у складах команд стали:

Політехніка-Галичина – Вільямс – 17 очок
Будівельник – Ель-Амін – 19 очок.

Що ж чекаємо нових матчів і нових перемог. 🙂

А насамкінець пропоную Вашій увазі післяматчеві інтерв’ю тренерів команд:

Михайло Увалін (головний тренер «Політехніки»):

Ми дуже серйозно готувалися до сьогоднішнього матчу і хотіли дати бій лідеру чемпіонату. І в принципі, в перших двох періодах нам це вдалося. Так, у нас було чимало помилок, але на майданчику була команда, а не група окремих баскетболістів. А от після великої перерви все в нашій грі перевернулося з ніг на голову. Ми почали погано захищатися і просто потворно діяти в атаці. Те, як ми зіграли в третій чверті, пояснити словами дуже важко. Я не розумію, що сталося з командою. Але треба віддати належне хлопцям – у заключному періоді вони знову на рівних грали проти лідера. Але було вже пізно – ми зуміли скоротити відставання, але з такою командою, як «Будівельник», відіграти різницю в 26 очок – це просто неможливо.

Також читайте:   Стартував продаж квитків на гру Україна-Франція

З боку здалося, що не всі гравці вашої команди повністю віддавалися грі.

Я з цим категорично не згоден. У мене якраз немає претензій до гравців у плані їх самовіддачі. Все робили все, що могли, а що було в їхніх силах. Інша справа, що у нас не пішла командна гра і хлопці просто збилися на індивідуальні дії. А те, що ви говорите про відсутність самовіддачі, то це швидше у багатьох з них в третій чверті з’явилася розгубленість. Але, як я вже казав, в завершальні 10 хвилин ми трохи виправили ситуацію. Хоча я розумію розчарування вболівальників – вони ж хочуть, щоб їх команда завжди тільки перемагала.

Рімантас Грігас (головний тренер «Будівельника»):

Сьогоднішню зустріч треба розділити на дві рівні частини – до великої перерви і після. Два першого періоду йшла рівна боротьба, в якій важко було передбачити, що перемога нам дістанеться досить легко. Львівська команда, як ми й очікували, діяла дуже добре як в обороні, так і в нападі. Тому у нас було дуже багато проблем. Але для нас це не було одкровенням. Адже останнім часом «Політехніка» виграла майже всі свої ігри і ми чітко розуміли, що легкого життя в нас не буде. А от що сталося з нашими суперниками в другій половині, я судити не беруся. Ми в принципі продовжували грати в той же баскетбол, а от львів’яни явно здали. Чому? … Про це краще запитати у їх тренера. Я ж можу лише додати, що все вирішила третя чверть. А в заключні 10 хвилин ми дали пограти нашим резервістам і це дозволило господарям дещо скоротити розрив у рахунку.

У разі потреби, ваша команда наприкінці матчу готова була додати?

Після третього періоду наша задача полягала в тому, щоб контролювати хід подій на майданчику і без зайвого нервування довести гру до перемоги. Але думаю, що в слачае потреби, ми б додали.

У вівторок «Політехніка» і «Будівельник» зіграють між собою знову – тепер у чвертьфіналі Кубка Суперліги. Чи можливий сьогоднішній сценарій?

У баскетболі, як і в спорті взагалі, можливо все. Але ми не будуємо ілюзій і будемо готуватися до серйозної боротьби. Якщо відверто, то сьогодні «Політехніка» грала лише в першій половині. Тому, що готують до кубкової зустрічі, ми будемо тримати в голові саме два перших періоду сьогоднішнього матчу.

У публікації частково використано матеріали з сайту turnir.com.ua.