Футзал. Чемпіонат України. Шахтар 1:1 Тайм - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Шахтар 1:1 Тайм

Бойова нічия в Донецьку

Просто шалені матчі відбуваються цього туру, а за ліком вже 29-ого у футзальному чемпіонаті. Це зрозуміло – розв’язка вже близько.

Ви тільки самі подумайте перед сьогоднішнім матчем завершилася гра у Єнакієвому, там місцева команда приймала Енергію і поступилася, але з яким рахунком 5-7. Ото була гра.

Та переходимо до головного матчу сьогоднішнього дня і всього сезону. В Донецьку зустрічалися головні конкуренти за золото – львівський Тайм і донецький Шахтар. Тільки перемога могла подарувати надію донеччанам на золото.

Гра повністю виправдала всі сподівання. Шахтар незважаючи на кадрові втрати і не зовсім стабільну гру у останніх матчах показав хорошу гру і якби не голкіпер львів’ян Лисенко і фарт, то Тайм поїхав би додому з нічим. А так в підсумку бойова нічия 1-1.

Гра розпочалася із голу таймівців.

6 хвилина – після пасу Скорого Максим Павленко з 4-ох метрів відкриває рахунок у матчі.

Безперечно гірники були шоковані таким початком гри та як показали наступні хвилини гол тільки розізлив Шахтар.

Ви тільки вдумайтеся в статистику гри:

Удари 23 -11
Удари в ствір 12 – 4

У першому таймі моментів було безліч. І штанги навіть турбували.

От для прикладу один момент:

13 хвилина – Юнаков пробиває по воротах і м’яч спочатку вдаряється в одну штангу, потім в другу і вилітає в поле.

Також читайте:   Футбольна Україна програє Туреччині (відео)

Тренер гостей взяв тайм-аут і Легчанов вийшов 5-им польовим у львів’ян. Це трішки збавило темп гри.

Перший там так і завершився за мінімальної переваги Наших земляків.

Другий тайм, особливо його початок повна протилежність гри у першому таймі.

Львів’яни почали досить впевнено, як наслідок не витримали нерви у Камеко і червона картка.

2 хвилини Тайм грав у більшості та донеччани вистояли.

І все ж таки Шахтар свого добився.

34 хвилина матчу – удар Фумаси, рикошет і рахунок став 1-1.

Ось після цього почалися важкі хвилини для львів’ян. Удар за ударом тягнув голкіпер Тайму Лисенко. Вершинін взагалі не влучив у пусті ворота.

Відеофрагменти поєдинку можете подивитися із наступного відео:

Якихось 6 хвилин і фінальний свисток. Нічия у Донецьку зробила Тайм майже чемпіоном. Ще офіційно ні, але все йде до цього.

Після 29 туру Тайм набрав 75 очок і на 6 очок випереджає Шахтар, плюс ще є одна гра у запасі в львів’ян.

Третє місце посідає ще одна львівська команда Енергія. У її активі – 60 очок і після осічки Урагану думаю доля бронзових нагород вже відома.

У публікації використано фото з сайту shakhtar5x5.dn.ua