Футзал. Енергія 3:2 Тайм (відео) - Блог про Львів

Футзал. Енергія 3:2 Тайм (відео)

Тайм цього року не той

Чемпіонат України з футзалу сезону 2010/2011 років продовжується. І хоча найцікавіші матчі Нас очікують пізніше з приходом серії плей-офф, зараз вони не менш цікаві.

Один з них відбувся у Львові, де у місцевому дербі зустрічалися два претендента на цьогорічне золото діючий чемпіон країни Тайм і Енергія. На цій грі довелося побувати і Вашому автору.

Відразу ж скажу нашим дописувачам, що гра завершилася перемогою «енергетиків» із рахунком 3-2.

На цей поєдинок команди виходили у різних настроях. У минулому турі Енергія на виїзді поступилася принциповому супернику донецькому Шахтарю із рахунком 2-0, а Тайм вдома не залишив шансів севастопольському ПФС 4-1.

Та сьогодні про всі невдачі було забуто, коли пролунав стартовий свисток арбітрів матчу. Перед цим правда ще була хвилина мовчання за загиблими у катастрофі під Дніпропетровськом.

Що можна сказати по грі?

Тайм зараз перебуває у кризі і як з неї вийти не знає, схоже, навіть сам їх коуч Гончаренко. Настільки слабкої гри, яку я побачив нині у їх виконанні давно не було. Щось не те коїться з колективом: помилок куча, голи не забивають у пусті ворота, м’яч прийняти не можуть. Добре, що хоч з п’ятим польовим сьогодні забили.

Якщо за період паузи команду не підсилити, то щось так думаю це була не остання їхня поразка. Гравців на лаві запасних не має, відповідно і не має ким підсилити гру. А впереді ще матчі елітного раунду Кубку УЄФА, де суперники будуть ще сильніші чим у попередньому раунді, зокрема діючий володар трофею португальська Бенфіка.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати розгромно б'ють Сталь (відео)

Енергія?

Ця команда зіграла сьогодні на своєму рівні, чогось надзвичайно вона не показала, просто покарала таймівців за халатність в обороні. Варто також відмітити гру воротаря цієї команди Кардаша, який виручив не раз.

І до голів.

10 хвилина – Олександр Бондар (Енергія) неочікувано для голкіпера Тайму Лисенка пробив метрів із 15-ти.

19 хвилина – Рогачов після вдало розіграної стінки із Федюком подвоїв рахунок.

31 хвилина – відповідь Тайму. Вдало розіграна комбінація із 5-тим польовим і Павленко скорочує розрив у рахунку.

36 хвилина – Рогачов вдало пробиває по пустих воротах після обрізки гравця Тайму Павленка.

І нарешті 39 хвилина – Після прострілу Кондратюка той же Рогачов зрізає шкіряного у власні ворота.

На більше команди не спромоглися.

Фінальний свисток і 3-2 на користь Енергії.

Після цього чемпіонат іде на двотижневу перерву.

Наступні матчі відбудуться вже аж 30 жовтня, а у команд-учасниць є можливість подумати над власними помилками.