Футбол. Швейцарія 2:2 Україна (відео) - Блог про Львів

Футбол. Швейцарія 2:2 Україна (відео)

Коноплянка рятує Україну від поразки

У черговому контрольному поєдинку українська футбольна збірна на виїзді зустрічалася із збірною Швейцарії.

Гра завершилася бойовою нічиєю із рахунком 2-2.

Як і чотири роки тому (українці зіграли внічию 0-0 із швейцарцями у чвертьфіналі чемпіонаті світу 2006 року), цього разу між цими суперниками знову була зафіксована нічия на цей раз результативна.

В українців участі у грі не приймали Шевченко, Воронін і Гусєв, які по різних причинах пропускали цей поєдинок.

Тепер до гри.

Перший тайм – це взагалі була не гра, а якйись балет у виконанні нашої збірної. Швейцарія атакувала, а Україна грала на відбій. До пори до часу команду виручав П’ятов, але згодом і він не зумів виручити.

А пропустили ми, що називається гол у роздягальню.

40 хвилина – швейцарці заробляють штрафний удар у кількох метрах від нашої штрафної, до м’яча підійшов нестаріючий ветеран господарів поля Фрай, який чудовим ударом змусив капітулювати кіпера українців Андрія П’ятова.

А якби за 2 хвилини опісля Якін ще би раз поцілив зі стандарту у наші ворота – на другий тайм можна би було не виходити. Щастя, що врятувала штанга.

Другу половину зустрічі українська команда розпочала по-іншому. Не скажу, що ми заграли набагато краще, але принаймні небезпеку біля швейцарських воріт почали створювати. І гол не забарився.

Також читайте:   Новак Джокович та Ангелік Кербер - тріумфатори Вімблдону-2018

48 хвилина – господарі поля фолять біля своєї штрафної на Артемі Мілевському. До м’яча підходить Алієв, пробиває і, по дорозі задівши Ярмоленка, шкіряний влітає у сітку.

Не встигли ми як слід натішитися як знову ж пропустили у свої ворота.

62 хвилина – І знову ж стандарт. Навіс зі штрафного замкнув невгамовний Фрай.

Як і у першому пропущеному голі є провина нашого воротаря. Все-таки на передачу можна було виходити і спокійно забирати м’яч у руки.

Після цього епізоду мало хто вже вірив, що українці відіграються. Швейцарія атакувала і ще не один раз могла забити третій м’яч у наші ворота.

А вийшло як завжди. Не забиваєш ти – забивають тобі. Старе футбольне правило.

75 хвилина – чудовий індивідуальний прохід вдався Коноплянці і він невідпорним ударом знову ж зрівнює рахунок у грі.