Футзал. Кубок УЄФА. Економац 7:1 Тайм

Це кінець?

Цей тиждень у європейському футзалі проходить під знаком матчів Кубка УЄФА, найпрестижнішого турніру, який розігрують чемпіони своїх країн. Матчі проходять у Росії, Сербії, Казахстані, Португалії.

Першими учасниками фіналу чотирьох вже стали казахстанський Кайрат і італійський Монтесільвано.

Бере участь у турінрі і діючий чемпіон України львівський Тайм, який свої матчі елітного раунду грає у Сербії. У першому своєму поєдинку, який завершився кілька хвилин назад, команда Гончаренка зустрічалася саме із господарями туру командою Економац.

Гра завершилася повним нашим фіаско із рахунком 1-7.

Як-то кажуть приїхали. Не встигли ми приїхати у Сербію як можна вже і додому назад їхати. Такого результату як продемонструвала сьогодні наша команда явно не очікував ніхто. Згадайте тільки поставлене завдання перед від’їздом – вихід у фінал чотирьох. З такою грою і саме головне фінальним результатом нам не має що там робити та і не потрапимо ми вже туди.

Схоже криза у львівському Таймі затягується і хто-зна чи команда взагалі буде існувати. Ні для кого не секрет вже, що у клубі існує заборгованість із заробітною платою перед гравцями. Від цього і результат у національній першості і ось тепер і в єврокубках. Одним і тим же складом всі сезони не виїдеш.

Також читайте:   «Montesilvano Futsal Cup»: чемпіонство жінок та срібло чоловіків

Та повернемося до гри. Цю гру українські вболівальники футболу не змогли побачити, доступна була лише текстова трансляція.

Що можна по ній сказати. Гра завершилася закономірно, господарі поля створювали багато моментів і частину з них, а саме сім реалізували.

За рахунку 2-0 на користь сербів тренер Тайму Гончаренко випустив п’ятого польового гравця, щоб рятувати гру, а натомість ми привезли собі ще два голи за доволі короткий термін.

Після 4-0 наші футзалісти таке враження взагалі впали духом. Перший тайм так і завершився.

У другій половині зустрічі у наших воротах побувало ще три м’ячі. На все що спромоглися таймівці так це на гол престижу, відзначився капітан команди Максим Павленко.

Лунає фінальна сирена, яка сповіщає про розгромну поразку нашого чемпіона із рахунком 1-7.

Наступну гру львівська команда проведе вже завтра. Її суперником буде діючий володар трофею – португальська Бенфіка.

Що зможе з такою грою протиставити цій команді Тайм? Час і гра покаже.