Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Таврія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Таврія (відео)

Федецький приносить перемогу Карпатам

У 26-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали сімферопольську Таврію.

Гра, на радість львівським вболівальникам футболу, завершилася мінімальною перемогою Карпат із рахунком 1-0.

Після нічиєї у минулому турі з Оболонню, на цю гру Карпати вийшли з однією метою – перемогти свого суперника і тим самим зробити собі і всім своїм вболівальникам свято на честь Воскресіння Господнього.

Перемогу вони таки подарували, але вийшла вона дуже важкою.

Але, про все по-порядку.

Розпочався поєдинок із обопільних атак. Як такої переваги не можна було віддати ні одній ні іншій команді.

А потім було незрозуміле вилучення у складі Карпат. Поле на 18 хвилині покинув Голодюк.

Та чесно кажучи, це вилучення позитивно вплинуло на нашу команду.

Карпати забігали і це принесло свої плоди.

40 хвилина – після передачі із глибини поля м’яч прийняв Федецький і вдало пробив повз кіпера Таврії.

Перший тайм так і завершився за мінімальною переваги Карпат.

Також читайте:   У Молодіжній Екстра-лізі (U-20) зіграють п’ять команд

Початок другого тайму як і весь його період виявився дуже нервовим, особливо після того, як суддя поєдинку Дердо вилучив з поля гравця Таврії Донця.

Але, Карпати замість того, щоб заспокоїтися і грати у футбол, який вони грали у меншості, почали нервувати і як наслідок, гості мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок.

Не скажу, що львів’яни не могли забити, міг відзначитися Зеньов і Гурулі, але рахунок на табло так і не змінився.

Звучить фінальний свисток, який фіксує важку, але перемогу львівських Карпат із рахунком 1-0.

У турнірній таблиці наші земляки набирають 46 очок і до гри Дніпра із Кривбасом посідають 4-те місце у турнірній таблиці.

Наступний, 27-й тур чемпіонату відбудеться 29, 30 квітня і 1 травня.

Львівські Карпати свою гру проведуть 30 квітня, у цей день вони на виїзді зустрічатимуться із харківським Металістом.

Початок цієї зустрічі о 16 годині. Пряма трансляція на каналі «2+2».