Як я був на матчі Ураган – Енергія (відео)

Ураган двічі перемагає Енергію

Вчора в Івано-Франківську відбувся другий поєдинок фінальної серії чемпіонату України з футболу у якому зустрічалися наша львівська Енергія та місцевий Ураган.

На цьому поєдинку вдалося побувати і вашому автору.

Як я туди потрапив, з яким рахунком завершився поєдинок та багато іншого читайте далі.

Так сталося, що ваш автор з колегами якраз повертався додому із поїздки саме через сусіднє місто Івано-Франківськ. І саме на дорозі ми побачили автобус нашої команди.

Година співпала і ми вирішили завітати на цю гру.

А проходила вона традиційно у коледжі фізичного виховання.

Почну із організаційних моментів. Людей на цю гру зібралося багато, це і зрозуміло, все-таки у цих матчах визначається володар золотих медалей чемпіонату.

До речі, квитки на матч Ураган – Енергія коштували від 15 до 30 гривень. В нас наприклад вхід безкоштовний.

Футзал в Івано-Франківську

Розпочався поєдинок із обопільних атак, але гра до особливого загострення не доходила. Аж до поки на 9 хвилині не відзначився за Енергію Овсянников.

Але, радувалися львів’яни не довго. Вже через дві хвилини курйозний гол забив Максим Павлюк.

З таким рахунком і завершився перший тайм цієї гри.

До речі, я з колегами був у групі підтримці нашої команди. Вони розташувалися на другому балконі. Гасла – «треба гол, буде гол» лунали з наших вуст і інших фанатів. А коли почали кричати «Слава Україні», то пішла жара. 🙂

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 3:2 Енергія (відео)

Повертаємося до гри. Початок другої половини зустрічі був знову за нами, адже вже на 21 хвилині Павленко знову вивів львівську команду вперед. Але, грубі помилки знову дозволили зрівняти рахунок у зустрічі Урагану (Сержао 22 хвилина).

22 хвилина – Легчанов гармата із штрафного, 3-2 на нашу користь.

24 хвилина – Цвелих (3-3).

37 хвилина – Рогачов знову виводить вперед «енергетиків», але крапку у зустрічі на 38 хвилині ставить Сержао.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує нічию 4-4. І на нас всіх очікувала серія пенальті. Кращими в якій виявилися господарі майданчика, які не схибили жодного разу, натомість ми схибили двічі.

А це означає, що рахунок у серії став 2-0 на користь Урагану.

Тепер фінальна серія переїжджає до Львова, матчі ці заплановані на 3,4,5 червня. Але, зрозуміло, що якщо Ураган переможе хоч раз, то ми отримаємо нового чемпіона України.

Відео першого поєдинку, у якому Ураган переміг із рахунком 4-2 можна подивитися нижче.