Починаючи від 1 червня і аж до поки не завершиться тепло настає сезон відпусток. Робота за цілий рік набридла, у місті сидіти не хочеться, тому люди масово виїжджають відпочивати.
Хто в Карпати, хто на озера, хто у село, але найпопулярнішим видом відпочинку є море. Сонце, пляж, водичка, для когось, як для вашого автора, дівчата. Ех, ляпота.
Але, не так просто туди потрапити. То з житлом проблеми, а саме як його знайти, щоб воно задовільнило ваш гаманець, то з переїздом.
Сьогодні ваш автор ходив купляти залізничні квитки з Сімферополя до Львова.
Як я це робив, чи були черги за квитками та багато іншої корисної інформації читайте далі.
Якщо хтось подумає, що ваш автор вже у Сімферополі і пише статті звідти, то це помилка. Квитки у напрямку Сімферополя мені взяли мої колеги вже два тижні тому, а от сьогодні вже ваш автор змушений був йти з коллегою, щоб купити перепустки у вагон назад.
Все-таки, відпочинок відпочинком, а додому їхати колись прийдеться. 🙂
Ситуація із квитками взагалі зараз перетворилася на смішну. Після того, як відмінили продаж квитків за пред’явленням документів, що засвідчують особу, з ними зараз цілковитий бардак.
Квитки масово скуповують спекулянти, і як тільки вони з’являються у продажу, за декілька хвилин їх вже нема. Тому, існує три варіанти вирішення цієї проблеми:
1. Купити квитки у хз кого і за вищою ціною.
2. Замовити їх через інтернет через спеціальну систему.(тут треба переплачувати, тому не канає).
3. Встати зранку, постояти в черзі і купити їх без посторонніх осіб.
Я обрав останній варіант.
Каси попереднього продажу, які знаходяться на вулиці Гнатюка відчиняються о 8 годині ранку. Ваш автор прийшов близько 7 години, то вже переді мною було чоловік 40.
Згодом, черга почала рости і рости.
Дуже цікаво слухати про що говорять люди у черзі. Хто за село, хто за те, як пошвидше взяти перепустку, хто, як спав вночі тощо. 😀
І ось наступив час «x», а саме 8 година ранку. Люди просто забігають у приміщення як та бабця колись забігала в Ашан. 😀
Ваш автор і колега зайняли черги у різних касах і достатньо швидко взяли квитки на заповітний поїзд. Позаду мене стояла жіночка, то вже сказала: «Капець, разом квитків на мій поїзд вже нема». Отак от, за кілька хвилин квитки просто змітають, а залишаються лише десь там, там один, біля туалету. Весело.
Ось так я купляв квитки.
Нагадаю людям, яких цікавить питання квитків, що їх починають продавати за 45 днів до відправлення.
Також якщо вас цікавить інформація по квитках, а саме скільки їх є в продажі, чи це плацкарт чи це купе та інша інформація, то заходіть сюди.
Щасти вам!!!
Автор статті: Vorobus.
не ту країну назвали Гондурасом
Інформація про наявність та замовлення квитків
http://www.e-kvytok.com.ua/wps/portal
Квіточка права, на e-kvytok без проблем можна забронювати, собі квиток на будь-яку дату, а потім протягом 2-х днів викупити. Сам так неодноразово робив, щоб з Києва додому добратися. Бронь 20 грн коштує.
А я погоджуся з автором. Чому я маю платити додаткові кошти якщо можна придбати квиток за номінальну ціну?
Просто у нас така система вже: “Не наї…ш – не проживеш”. 👿
А можливо не всі інтернет мають, ви про це думали? 😛
😆
Ти їдеш на відпочинок, де угрохаєш просто скажену купу бабла на хату, дискотеки, п’янки і гулянки, а двадцятку (ну в два боки – сороковнік) за бронь зажав???
Жлоб.
Gena Bukin, бронювали місця ще до створення Internet’y, тому думаю і зараз їх можна таким же чином забронювати – на того ж Гнатюка, на вокзалі чи просто по телефону.