Футбол. Чемпіонат України. Металург Д 2:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Металург Д 2:1 Карпати (відео)

Навіть Дячук-Ставицький не допоміг

В 11-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із донецьким Металургом.

На жаль, гра завершилася черговою поразкою львівської команди із рахунком 1-2.

Схоже, що кар’єра тренера Кононова у львівському клубі добігає до свого кінця. Принаймні сьогодні на обличчя тренера було важко дивитися.

Карпат вкотре програли і це явно не тішить.

А розпочинався звітний матч чудово. Вже на 3 хвилині Карпати заробили штрафний, Лукас його подав і Мілошевіч ударом головою відкриває рахунок.

Протягом усього першого тайму львівська команда виглядала дуже грамотно. Постійний пресинг, думка на полі, моменти. Навіть не здавалося, що ми посідаємо передостаннє місце у турнірній таблиці.

А що Металург? Господарі поля не могли нічого зробити, незважаючи навіть на те, що їхній тренер так активно підказував своїм підопічним.

З початком другого тайму гра вирівнялася, а згодом Металург і взагалі перехопив ініціативу у свої руки.

А що Карпати? Чесно кажучи, після такого зразкового першого тайму команда здала і у останні хвилини матчу це відчувалося і дуже.

Не скажу, що Карпати не могли не зачепитися за позитивний результат, але, на жаль, ми вкотре програли.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар без варіантів програє Баєру (відео)

81 хвилина – незрозумілі дії у воротах нашого кіпера Андрія Тлумака і Маріо Сержіо простим ударом у кут воріт зрівнює рахунок у матчі.

Чесно? Було якесь розчарування, але коли Карпати пропустили ще і на 89 хвилині, то взагалі стало сумно.

Як так? Минулого року Карпати були таким бойовим колективом і в один момент все рухнуло.

Щодо голу, то відзначився за Металург той же Маріо Сержіо після чудової атаки гоcподарів поля.

Прикро, адже до того чудовий момент у львівської команди втратив Годвін.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу донецького Металурга із рахунком 2-1. Донеччани набирають 3 очки, а Карпати їдуть додому з нічим.

У турнірній таблиці команда нашого міста залишається на передостанньому місці із 7-ому очками у своєму активі.

У наступному 12-ому турі чемпіонату, який відбудеться 1 жовтня Карпати гратимуть на виїзді із луцькою Волинню. Початок гри о 19 годині 30 хвилин.

Пряму трансляцію поєдинку можна буде переглянути на телеканалі «2+2».

В черговий раз будемо надіятися, що нарешті львівська команда порадує нас перемогою.