Як я засунув цеглу у сумку PVSа

цегла

Буквально сьогодні вночі Воробус повернувся із чергової поїздки, в які ми з друзяками їздимо час від часу. Вражень, як завжди, багато і при нагоді я ними обов’язково поділюся.

Поїздки – це не тільки бухання, співи, нові місця і так далі, а і приколи, які бувають ой як часто.

Так вже сталося, що з нами в поїздку поїхав такий відомий усім хлопака і по сумісництву адмін блогу Про все і ні про що – пан PVS.

Треба ж було якось з цього пана прикальнутися. 🙂 Тим паче, що хлопака гумор розуміє.

Що саме ми зробили, як до цього віднісся PVS і як я ледве не прикальнувся сам з себе читайте далі.

Під час нашого відпочинку нам вдалося побувати у фортеці, яка знаходиться у Камянці-Подільському. Так от, коли мені вже набридло там ходити, в голову прийшла ідея підсунути комусь із учасників нашого туру кусок цегли.

І кому ви би подумали Воробус її засунув?

Відповідь проста як світ – пану PVSу. 😀 Поки цей юнак ходив по вулиці і фотографував все що рухається і не рухається, Варобус робив лихі справи. Зробити це мені не було важко, адже ПВС сидів майже біля мене і я знав який його рюкзак.

Єдине з чим могли виникнути проблеми, так це з камінням. Його на вулиці тупо не було, і як жартував мій друг – «Бери знімай бруківку». 😀

Всім людям, які у цей час знаходилися в автобусі я сказав мовчати, бо приколу ж не буде. Ясне діло, що люди погодилися і сміялися.

Що цікаво, на цеглі я нашкрябав слово – Vorobus.com. 😀

Якась хвилина друга і цегла у Пвса в рюкзаку. 😀

Приїжджаємо ми на кінцеву зупинку у Львів, виходимо з автобуса, я говорю з своїм другом і кажу наступне: “Ото Пвс буде в шоці, як побачить цеглу“. Знав би я що адмін блогу «Про все і ні про що» стояв поруч зі мною. 😀

І от прийшла пора прощатися, і тут PVS каже: «Давай Воробус бувай, веселого тобі ремонту і починає сміятися». Прикол у тому, що PVS все-таки побачив цеглу і поки ваш автор спав, підсунув її мені в сумку. Я спочатку не повірив, що вона лежить у мене, але за мить побачив, що цегла таки є.

Добре, що я її додому не приніс. Ото була би хохма.

Зараз цегла лежить на площі Петрушевича на обочині. Якщо ви її знайдете і там буде писати Vorobus.com, то я вам поставлю пиво. 😀

Посміялися ми з того всього, сміх продовжує життя.

Про те, як ще можна пожартувати на відпочинку - читайте тут.

P.S. Скажу чесно, я підсунув камінь ще одній людині, але не скажу кому. 😀

Порада від Воробуса: Цікавлять всілякі приколи, трюки чи фокусы с веревкой? magic-class.ru - заходьте на цей сайт і читайте там секрети фокусів з картами, шнурками, монетами та багато іншого.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. PVS 05.09.2011 пише:

  і поки ваш автор спав

  Взагалі-то ти не зовсім спав… Точніше зовсім не спав… Та ще й всьому решта автобусу не давав заснути, а от чому ти не побачив що я вовтузився біля твоєї торби – сам народу розказуй 😀

 2. Архіваріус 05.09.2011 пише:

  Прикол з цеглою старий як світ. Я ще за часів свого студентства також використовував цей нехитрий прикол.
  А виявляється він все ще живе. Правда у нас це було набагато цікавіше , бо ми цеглу відправили свому товаришу накладною платою через нашу, тоді славну совєтську пошту. А взагалі прикол вдався. 😀

 3. PVS 05.09.2011 пише:

  Архіваріус пише: ми цеглу відправили свому товаришу накладною платою через нашу, тоді славну совєтську пошту

  Це фігня – воно напевно копійки коштувало, зараз теж не дуже напряжно, бо все-таки автобус віз. А от якщо підсунути порядну каменюку в пішому поході – ото реально по ногах “вставляє”.

 4. Vorobus 05.09.2011 пише:

  PVS пише:
  Це фігня – воно напевно копійки коштувало, зараз теж не дуже напряжно, бо все-таки автобус віз. А от якщо підсунути порядну каменюку в пішому поході – ото реально по ногах “вставляє”.

  Ой бували вже випадки, ой як бували 😀 😀 😀

 5. старий пес 14.09.2011 пише:

  Ти би ліпше не цеглу, ти би ліпше брудні шкарпетки старого пса йому до торби запхав!

 6. VIK 14.09.2011 пише:

  є один бідолага, який пів походу пройшов з каменюкою і тільки вдома побачив сувенір в 5 кг 😀 😀 😀 😀 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*