Підсумки виступу команди ЛДУВС на турнірі з футзалу - Блог про Львів

Підсумки виступу команди ЛДУВС на турнірі з футзалу

Ми ще повернемося

Весняний кубок Львівщини-2012 з футзалу триває. 19 травня будуть зіграні півфінальні поєдинки до яких пробилися такі команди як: Львівгаз, Shisha club, 1000+1 ніч та Chicago.

На жаль, не змогла пробитися до цієї стадії змагань команда, за яку грав ваш автор – ЛДУВС. Наша команда у напруженому поєдинку 1/8 фіналу поступилася своїм суперникам – команді «Зелені грифони».

Зараз, коли вже емоції вщухли спробую проаналізувати виступ команди ЛДУВС на цьому турнірі.

Отже, поїхали. Першу гру у груповому турнірі ми проводили із досить досвідченою командою «1000+1 ніч». Ця гра проходила на полі школи № 85, що на вулиці Симоненка. Чесно вам скажу, гравців я до того знав, але так, щоб ми аж так добре розуміли одного на полі такого явно не було. Плюс, давно не грав на синтетиці.

Зал є зал і там зовсім інший відскок і м’яч швидше летить. Та, незважаючи ні на що, перший тайм ми добре зіграли і навіть вели у рахунку. Невже все так просто завершиться? Але, у другій половині зустрічі клас таки дався взнаки і тисячка забила три голи без відповіді.

Я би не сказав, що вони нас обіграли в чисту, бо моментів щоб забити у нас було вдосталь, але знову ж таки реалізація хромає, що буде і в інших поєдинках. Як на мене, закономірним тут би мав бути нічийний результат.

Другу гру м проводили проти команди «United Dream». Команда вже була краще зіграна, плюс після відсутності через сімейні обставини повернувся у гру наш провідний гравець. «United Dream» ми переграли по грі, хоча і з ними були проблеми по ходу гри. Розпочали вроді добре, вели 2-0, але потім якась мить і вже програємо 2-3.

Також читайте:   Статистичні дані ФК «Галицька здоба 2» у літній першості «Icoola Business League 2023»

Вчасний тайм-аут, розмова на підвищених тонах і все стало на свої місця. 6-3 – наша перемога. Але, і суперник сподобався.

Третя гра у груповому турнірі – це гра проти досвідченої команди «Ашан». Вони неодноразово брали участь у подібних змаганнях і плюс у цій грі їм треба було будь-що перемагати.

Напевно найкраще гра нашої команди на цьому турнірі. Хороша атмосфера, кваліфіковані гравці, інтрига до кінця матчу – все це було.

Розпочали ми знову ж таки вдало, вигравали 2-0, 5-2, але потім «Ашан» активізувався і зрівняв рахунок 5-5. Після цього пішли каруселі, у яких нам таки вдалося на морально-вольових виграти поєдинок 7-5.

А далі на нас очікував поєдинок у 1/8 фіналу. Суперник вроді був не з найсильніших, але повірте, не така вона і проста ця команда – «Зелені грифони».

Команда добре захищається, має хорошого воротаря і взагалі рахунок у грі каже сам за себе. 1-0, рідко таке трапляється у футзалі.

Чи могли ми перемогти? Могли і ще й як, реалізуй свої можливості у другому таймі. Не забиваєш ти, заб’ють тобі.

Зараз багато є думок, що можливо треба було тримати гру до пенальті, швидко був взятий тайм-аут, що трохи не так зіграли у першому таймі, але після бою кулаками не розмахують.

Проходити могли, але. все-таки, думаю досвіду нам таки не вистачило, хоча резерву було ще багато і так просто ми би будь-якому супернику не здалися.

Турнір сподобався, всі команди хороші і є чого вчитися один в одного.

Будемо готуватися до наступних ігор і сподіваюся, ми ще себе покажемо.