А ти готовий стати свідомим виборцем?!

Вибори - 2012

Передвиборча кампанія в Україні в розпалі. Зовсім недовго часу залишилося до доби голосування й підрахунку голосів за майбутніх депутатів Верховної Ради.

Досить часто люди на роботі, в маршрутках, кав’ярнях обговорюють питання передвибочої кампанії, строкатість партійних компаній та окремих депутатів-мажоритарників, які прагнуть вірою і правдою служити народу й державі.

В усіх цих баталіях проглядається домінуючий елемент недовір’я або, часто, відкритої агресії до майбутніх (та й теперішніх) народних обранців. Ще один аспект дискусій заключається в тому, що дуже багато людей не визначилися, за кого будуть голосувати. Дехто, взагалі, стверджує про небажання йти на вибори.

Із такими настроями, фактично, можна втратити під час голосування об’єктивність волевиявлення громадян через низьку явку електорів. За нашими законами вибори відбудуться за будь-якого порогу присутності людей на дільницях. Але чи буде це воля усієї країни?

Тому на дільниці потрібно йти. І йти активно. Тим більше, що це не далеко від хати. У вихідний день. І не потрібно думати, що кожнен з нас окремо нічого не вирішує. Якби так було насправді, то не було б ніяких агітацій, переконань, биття себе у груди, пускання сльози, бризкання слюни, виділення бабла (і то великого) на рекламу, бігання агітаторів по вулицях та хатах, фінансування виборчих штабів і тд., і тп.

Також читайте:   Воробус йде у депутати. "Або я, або ніхто"

Головне гасло на данному етапі є таким: «Трудящий люде український! Оприділись з ким ти!».

Хочеться вірити, що усі поціновувачі та активні дописувачі-коментатори сього славного блогу Воробуса є політично свідомою публікою, яка не асоціює себе з деморалізованим українським електоратом і має чітке розуміння власної поведінки недільного дня 28 місяця жовтня року Божого 2012-го.

Щоб переконатися у цьому здоровому й об’єктивному твердженні, усім пропонується взяти участь у голосуванні на блозі, відповівши на кілька питань:

Чи визначились Ви із політичною партією?
Подивитись результати голосування


Чи визначились Ви із кандидатом-мажоритарником (не плутати з «мажором»)?
Подивитись результати голосування


Чи прийдете Ви на вибори?
Подивитись результати голосування


Чи маєте Ви чітке і усвідомлене бажання зіпсути виборчі бюлетені?
Подивитись результати голосування

P.S.: Велика просьба до поважних коментаторів. Не пишіть будь-ласка у коментарях загальновідомого політичного віршика “Голосуй, не голосуй – все одно…”. Це неправда.

Автор статті: zars.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Jorgen 02.10.2012 пише:

    голосуй не голосуй все одно получиш гроші 😛

  2. Yuriy 02.10.2012 пише:

    а я згадую пісню групи Ленінград – Вибори 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*