Футзал. Умброліга. Де-Факто 2:6 Shisha-club (відео) - Блог про Львів

Футзал. Умброліга. Де-Факто 2:6 Shisha-club (відео)

Воробус програє

Сьогодні надворі 7 жовтня, неділя, з самого ранку на вулиці падає дощ, але це не завадило нашій команді , яка називається «Де-факто» сьогодні стартувати на турнірі під егідою «Умбро».

Як ми зіграли, що було цікавого у поєдинку та багато іншого цікавого читайте далі.

Розпочну свою розповідь із того, що до останнього моменту так і не знав чи зіграю сьогодні чи ні. Причина? Травмоване коліно, яке я пошкодив буквально на тренуванні. Таки зіграв, але ще на передматчевій розминці почув що біль є, але виходу вже не було. З біллю зіграв цілу гру.

Кілька слів про організаторів. Мені сподобалася організація змагань, бо відео знімають, роблять фотографії, плюс постійно оголошують яка хвилина гри, хто забив гол, склади команд і так далі. Єдиний мінус – це те, що би ще організували мінімальну роздягальню, а то на вулиці в дощ переодягатися якось не дуже добре.

Переходимо до гри. Перед грою чув, що у команди суперника «Shisha club» є проблеми із складом. Це всього лише залишилося чутками, бо склад був у них хороший і була достатня кількість людей у заявці.

Розпочався поєдинок, як не дивно, із наших атак. Перші десять хвилин ми навіть грали на рівних, плюс могли неодноразово забити, але команду-суперника виручав їхній кіпер – Юрій Коваленко.

Але, як це буває, не забиваєш ти – заб’ють тобі. Простріл на дальню штангу, потім вихід сам-на-сам і ми вже горимо 0-2. Шок, паніка, а не знаю навіть що?

Також читайте:   Євро-2022. Група «D». Іспанія – Азербайджан – 2:2 + ВІДЕО

Після того, як як рахунок став 0-2, був ще один цікавий епізод у грі, це моя гра руками за межами штрафної. Суддя поєдинку мав всі причини мене вилучити, але пошкодував, давши лише «гірчичника».

Перший тайм так і завершився за рахунку 2-0 на користь нашого суперника.

Ось що, а початок другого тайму мені сподобався. Команда «Де-факто» дійсно заграла як вміє і буквально за якихось пару хвилин ми взяли і зрівняли рахунок. 2-2 і все починається з початку.

Але, ось саме тоді ключової помилки у грі допуствися ваш автор і тут навіть нема що говорити. Гравець команди «Shisha» вийшов на ударну позицію, пробив, а ваш автор трошки присів і, як наслідок, не зумів дотягнутися до м’яча.

А коли, згодом, після удару гравця «Shisha» м’яч рикошетом від нашого захисника залетів у ворота і рахунок став 2-4 стало зрозуміло, ми сьогодні таки програємо. Досвід б’є все.

Наша команда почала думати за п’ятого польового гравця, але ця тактика у нас не спрацювала. Ми отримали у свої ворота ще два м’ячі і у підсумку програли із рахунком 2-6.

Шкода, але треба визнати – команда-суперник була краща.

Наступний свій поєдинок команда «Де-факто» проведе у наступну суботу – суперник не менш грізний «Маркус». Будем грати, може цього разу вже пощастить більше.