Політичний податковий словник - Блог про Львів

Політичний податковий словник

Політичний податковий словник

Ні одна розумна людина в Україні ніяк не готова віддавати незрозуміло кому зрозуміло великі суми грошей із власних заробітків. Цей феномен громадянської жадності міг би пояснити пропонований читачам коротенький словничок податкових термінів, пристосованих до сучасних анаукових економічних реалій.

Податки. Слово грізне й одночасно ненависне усім, хто має офіційну зайнятість, власну справу.

Податковий інспектор. Людина, яку ненавидять з часів князя київського Ігоря. Це чиновник, який в Україні має мізерну зарплату, але на роботу їздить на престижній іномарці.

Податкова інспекція. Асоціюється у громадян із монументальними будівлями у кожному регіоні, із дорого обставленими меблями та потужною за технічними характеристиками оргтехнікою, здатною відслідкувати рух кожної копійки бідного громадянина держави, який не належить до клану олігархів.

Податкова поліція. Озброєні люди, які готові стати на захист податкового інспектора, податкової інспекції і готові розтрощити будь-який офіс фірми заради встановлення податкової справедливості й наповнити знедолену казну України-неньки.

“Податкова справедливість”. Термін, не можна вживати без лапок, відомий тільки пересічним платникам податків, які не знають про офшорні зони цивілізованих європейських країн, де діє виключно демократичне податкове законодавство.

Також читайте:   Війну починають люди, а не гриби

Демократичне податкове законодавство. Існує десь у віртуальному вимірі або за межами кордонів України.

Платник податків. Невичерпне джерело особистого добробуту податкового інспектора. Хоч у якійсь мірі платник податків є джерелом небезпеки для здоров’я чи, навіть, життя (у залежності від ступеня озвіріння) податкового інспектора.

Податковий кодекс. Набір символів, які дозволяють узаконити усі ритуальні дії податкових архарівців із вибивання грошей та освячують цю діяльність як священу дію заради суспільного блага.

Партач. Так колись у середньовіччя називали міських майстрів, що працювали за межами цехових гільдій і ніхто не міг вирахувати їх прибутку і зняти з них податок. Явище, яке в сучасній Україні виникло у процесі боротьби із «податковою справедливістю».

P.S.: Кожний платник податків і податковий інспектор, які ознайомилися із цим словником може внести свої корективи або запропонувати ще більш актуально-геніальні варіації термінів, які мають безпосереднє відношення до податкової системи-казусу в Україні новітніх часів.

Автор статті: zars.



Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Jorgen 06.10.2012 пише:

    Продовжу словник.

    Бюджет – велика чорна діра, куди потрапляє частина платежів від платника податків, яка з тієї чи іншої причини не була перехоплена податковим інспектором.

    Ухиляння від сплати податків – закономірний процес в ринковій економіці, спрямований, за твердженням платників податків, на відновлення податкової справедливості, а ще щоб показати 😛 податковому інспектору.

    Фінансова політика держави – визначає, яка частина податків з великої чорної діри (бюджету) має бути скерована на реалізацію соціальних заходів.

    (c) Jorgen

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*