Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 5:3 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 5:3 Енергія (відео)

Енергія програє Єнакієвцю

У 7-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія зустрічалася на виїзді із командою із міста Єнакієве – Єнакієвцем.

Гра, на жаль, завершилася поразкою львівської команди із рахунком 3-5.

Після перемоги у минулому турі над хмельницьким Спортлідером+ вболівальники Енергії очікували лише на продовження переможної серії у матчі із командою із Донеччини, але, як згодом побачимо, не тут то було.

Господарі після трьох поспіль поразок вийшли на гру дуже мотивованими і вони свого домоглися.

Перед тим як перейти до розбору моментів скажу, що в Енергії напередодні цього матчу було дуже багато проблем. На гру не виїхало одразу ж 5 гравців основного складу. Хто хворий, хто травмований….

Плюс багато хто каже, що на гру Енергії також вплинула відставка головного тренера Гончаренка, який отак взяв просто і пішов по сімейних обставинах. І, хоч його помічник Сич Микола все добре знає, що відбувається у команді, але Гончаренко є Гончаренко.

Вже на 2 хвилині «енергетики» пропустили. Хурсов пройшов і влучно пробив метрів із 8-ми. Шок? Та я би не сказав, бо згодом львівська команда гру вирівняла і через деякий час рахунок було зрівняно. Коваль віддав на Рогачова і Женя вдало пробив повз Мельника.

Також читайте:   Турнір "Autumn cup-2012": підсумки від Воробуса

Але, ще до перерви Скорий виводить господарів поля вперед.

У другій половині зустрічі здавалося Енергія має додати, але команда навпаки просто посипалася. За дві хвилини (від 30 до 31 хвилини) ми пропускаємо два голи і фактично гра була зроблена.

Так, Енергія пішла на п’ять польових гравців, два голи забити вдалося, але ж і пропустила львівська команда ще.

Додам, що у нас відзначалися Макаєв та Павленко, в Єначки забивали Волянюк, Сільченко та той же Олександр Хурсов.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Єнакієвця із рахунком 5-3, що дозволяє цій команді набрати три очки (зараз в них в активі 9 очок) і впритул наблизитися до Енергії у якої 10 залікових пунктів.

В інших матчах сьогоднішнього дня ЛТК переміг на своєму паркеті Локомотив із рахунком 4-1, а Ураган у гостях зазнав фіаско від команди Кардинал- Рівне – 5-0.

Наступний, 8-й тур чемпіонату відбудеться вже цього четверга, а саме 6 грудня. Львівська Енергія у цей день на своєму паркеті буде приймати гостей із Рівного – команду Кардинал-Рівне.