Футзал. Чемпіонат України. Ураган 3:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Ураган 3:1 Енергія (відео)

Павленко забиває - Енергія програє

У 18-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася з івано-франківським Ураганом.

На жаль, для львівських вболівальників футзалу, гра завершилася перемогою саме «франківців» із рахунком 1-3.

Ще у попередньому поєдинку цих суперників у місті Лева було помітно, що після того як Ураган підсилили бразильці, Енергії з цим суперником буде ой як не легко. Тоді, наші земляки перемогли, але вчора Ураган взяв впевнений реванш.

Не секрет, що гравці Енерії приїхали на гру на фоні великої втоми, але це не звільняє їх від результату.

Розпочався матч спокійно із моментами то біля одних, то біля інших воріт. Але, з часом почала вимальовуватися перевага господарів поля в яких горіли очі. Вони часто турбували ворота Енергії, але їх кіпер Кардаш був на висоті.

Тому перша половина гра так і завершилася із рахунком 0-0.

А ось друга половина матчу була веселішою. А все через те, що команди почали забивати.

На правах господаря «ураганівці» знову понеслися на ворота Кардаша і один із ударів завершився голом. Влучний удар на рахунку – Євгена Валенка. А йшла лише 24 хвилина зустрічі.

Енергія спробувала щось протиставити, але напоролася знову ж таки на контратаку і тепер вже Сімка вдало грає після пасу Тараса Королишина.

Також читайте:   Футзал. Умброліга. Де-Факто 2:6 Shisha-club (відео)

2-0 – це більш як солідна заявка на перемогу.

Тренер львівської команди у безвиході випускає п’ятого польового гравця, але помітно було що «енергетики» підсіли фізично. Не було тієї свіжості у їх грі, комбінації із 5-тим завершувалися банальними втратами м’яча, і плюс до того всього Енергія отримує ще гол у свої ворота.

38 хвилина – помилка при грі із 5-им польовим «енергетиків» і Роніньо чудовим ударом зі своєї половини поля вколочує шкіряного у пусті ворота.

3-0 і гру вже можна завершувати. Це сталося через дві хвилини, але добре що хоча б гол престижу забили львівські футзалісти.

На 40-й хвилині це зробив Максим Павленко.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Урагану із рахунком 3-1, що дозволяє цій команді впритул наблизитися до Енергії. В Урагану зараз 27 очок, в «енергетиків» – 31-е. Але, в Урагану ще одна гра в запасі.

А лідирує, до слова, харківський Локомотив, в активі якого – 32 очки і плюс ще одна гра в запасі.

Наступний, 19-й тур відбудеться вже цієї середи, але Енергія через відсутність суперника цей тур пропускає. Свій наступний матч команда Миколи Сича зіграє 22 лютого. У рамках Кубка України Енергія гратиме на виїзді із колись грізним харківським Монолітом.