Футбол. Ліга Чемпіонів. Боруссія Д. 3:0 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Чемпіонів. Боруссія Д. 3:0 Шахтар (відео)

Програли...

Цього футбольного дня чекала вся Україна. Ще б пак, саме вчора вирішувалася доля чемпіона України у Лізі чемпіонів. А саме мало стати відомо чи пройде донецький Шахтар дортмундську Боруссію в 1/8 фіналу.

Перед матчем-відповіді багато чого говорилося, але всі крапки над «і» мала поставити гра.

На жаль. Шахтар поступився без шансів із рахунком 0-3 і припиняє цьогорічні змагання.

Як проходила гра, чи мала українська команда шанси, відео, аналіз поєдинку про це та не тільки читайте у сьогоднішній статті на блозі Воробуса.

Після того як у першому матчі цих команд в Донецьку була зафіксована нічия 2-2 було зрозуміло одне, «гірникам» треба було йти вперед і забивати якомога більше голів.

Чи справилися вони із цим завданням? Думаю тут краще промовчати, бо в першому таймі чемпіона України на полі я не бачив.

З перших хвилин Дортмунд полетів на ворота Шахтаря, створював багато моментів і гол просто таки назрівав. До пори, до часу команду виручав то П’ятов, то захист, але на 31 хвилині й вони були безсилими після удару Сантани.

Гравець господарів поля відзначився після удару головою. Де був захист Шахтаря – велике питання.

Здавалося українська команда після цього активізується, а натомість ми отримали ще один гол у свої ворота.

Також читайте:   Футбол. Україна 2:0 Узбекистан (відео)

37 хвилина – швидка контратака Боруссії, Левандовськи пасує на Гьотце і останній просто таки на класі кладе шкіряного у сітку воріт Шахтаря.

2-0 після першого тайму – це більш чим вагома перевага Боруссії.

У другій 45-ти хвилинці українська команда активізувалася, але це швидше тому що господарі поля збавили атакувальні оберти і грали на контратаках.

Шахтар міг забити двічі, але то Коста, то Адріано схибили, натомість Дортмунд забив ще раз.

59 хвилина – помилкою П’ятова скористався Блащаковськи.

3-0 і це вже повна капітуляція чемпіона України, хоча могло до кінця гри бути ще більше.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Боруссії із рахунком 3-0, що дозволяє німецькій команді пройти у наступний раунд змагань.

Шахтар же тепер може зосередитися на внутрішніх змаганнях, хоча тут в них і так все зрозуміло.

Ліга чемпіонів для нас завершилася, треба чекати осені і початку нових змагань. І, можливо, кардинально міняти команду. Ця, як на мене, себе вже вичерпала.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: