Футзал. “Електрон cup”. Команда Група Здоров’я впевнено обігрує команду “Нестле” - Блог про Львів

Група здоров'я перемагає

Пише і не показує Воробус. Сьогодні на полях «Електрону» стартував черговий турнір, який проводиться під патронатом асоціації любительського футзалу Львівщини.

Як відомо, участь у цих змаганнях підтвердила наша команда – «Група здоров’я», яка схоже що все більше та більше розвивається.

Давненько за час своєї нетривалої кар’єри я не грав у такій команді, що має повноцінні дві четвірки і навіть є люди, які можуть замінити будь-кого із гравців. І знаєте що скажу, це правильно.

Дебютним суперником команди «Група Здоров’я» на турнірі під назвою «Електрон cup» стала команда – «Нестле». Чесно скажу, до нашої очної зустрічі цієї команди в дії не бачив і ми підходили до гри у всеозброєнні.

Сьогодні було завдання просто прийти і здобути три залікові пункти. Завдання ми виконали, але про все по-порядку.

Перед тим як розповісти про нашу гру скажу кілька слів про організаційні моменти.

Так от, поля, які збудували біля Лісотехнічного університету мені сподобалися, єдине що треба до них звикнути. Ваш автор, зокрема, сьогодні як вийшов, то ніяк не міг зрозуміти де я, плюс треба вгадати із взуттям. Бачив, що деякі команди мали із цим компонентом суттєві проблеми.

Розпочала свою гру команда «Група здоров’я» досить таки впевнено. Так виглядало, що ми вже не один рік граємо разом. З’явився новий виконавець штрафних, відкорегувалися четвірки.

Також читайте:   Колишній тренер «Металіста-1925» став спортивним директором «Буковини»

Як сказали хлопці після матчу, цитую: «З кожним разом ми будемо все зігранішими та зігранішими».

Команда «Нестле» ще у першому таймі нам чинила гідний опір, а ось після перерви вони посипалися. Найбільше голів у нашій команді забив – Віталій Заставний, який відзначився хет-триком. 2 голи на рахунку Дзюрика і ще по одному голу забивали Шпак, Вітровий та Мірзаєв.

Загалом виглядала наша команда досить таки не погано, але справжні випробування розпочнуться вже через тиждень, коли ми зіграємо із більш сильнішими командами: «Інтерпрес» чи та ж «Shisha-club».

До речі, сьогодні команда «Shisha-club» обіграла своїх опонентів із рахунком 4-2.

А тепер про негатив. Коли вже гра завершувалася ледве знову не вилетів на тривалі «канікули» Воробус.

Гравець команди суперника просто таки завалив вашого автора і впав якраз на ту ногу, яку я лікував досить таки тривалий час. На щастя, нічого серйозного не сталося, а команду у важку хвилину підстрахував на останньому рубежі Руслан Мірзаєв.

Щодо своєї гри, то нею не надто задоволений. Голи привіз собі з нічого, особливо третій, рух був не той. Все-таки, 2.5 місяці без футболу даються взнаки.

Попереду нові матчі і, сподіваємося нові перемоги…