Футбол. Ліга Європи. Динамо та Дніпро виходять у чвертьфінал (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Динамо та Дніпро виходять у чвертьфінал (відео)

Дніпро у чвертьфіналі

Як відомо, вчора у Європі був знову великий футбольний день – проходили матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру під назвою – Ліга Європи.

Увага українських вболівальників футболу перша за все була прикута до поєдинків за участю наших команд: дніпропетровського Дніпра та київського Динамо.

Зіграли вони в перших поєдинках по-різному, але завдання тим не менше в них було однакове – вийти в наступний раунд змагань.

Як виявиться згодом, це зробити їм таки вдалося, але про все по-порядку.

Розпочнемо із гри за участю дніпропетровського Дніпра.

Перед виїзною грою проти Аякса на душі українських вболівальників було дуже і дуже тривожно.

По-перше, з командою в Амстердам не полетів головний тренер команди – Мирон Маркевич.

По-друге, гру-відповідь пропускали через перебір жовтих карток основні гравці команди – Ротань, Зозуля та Федецький і це ще більше ускладнювало завдання нашого клубу.

По-третє, Аякс грав вдома, а там рідко коли яка команда перемагала.

Тим не менше, з перших хвилин гри гравці Дніпра почали пристосовуватися до подій на полі і навіть більше – почали згодом і самі створювати небезпечні моменти в грі.

Чесно признаюся, думав команди зіграють в «суху» нічию, але помилка Дугласа в другому таймі призвела до необов’язкового голу у наші ворота, який дозволив господарям перевести гру в додатковий час.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:2 Металург Д. (відео)

А там, у всій красі себе показав гравець Дніпра – Женя Коноплянка, який чудово пробив у кут воріт голландської команди.

Згодом Аякс ще один гол зумів таки відіграти, але не більше. Маркевич і його Дніпро крокують далі.

Динамо.

От хто-хто, а команда Реброва радує і ще й як. Вже давно Київ не жив таким великим футболом як він живе зараз. Вчора на матчі Динамо та Евертона яблуку не було де впасти.

І команда їм віддячилася дуже хорошою грою. 5-2 – це вам не коники із одного матеріалу ліпити. І це після невпевненої гри в Англії, де Динамо програло.

Що цікаво, всі п’ять голів в нашої команди забивали різні гравці: Ярмоленко, Теодорчик, Гусєв, Велозу та Антунеш.

Евертон зумів два голи (авторами стали – Лукаку та Ягелка) таки відквитати, але не більше.

В цей вечір команду з Києва було не зупинити.

Можна було би зараз розповідати про кожен гол, але цього ми робити не будемо, а натомість пропоную переглянути відео і самим все побачити:

Дніпро та Динамо виходять у чвертьфінал змагань і очікують на жеребкування.