Теніс. Король битий. Джокович на Roland Garros обігрує Надаля

Джокович на Roland Garros обігрує Надаля

Продовжуються змагання на відкритому чемпіонаті Франції з тенісу. В народі ці змагання більш відомі як Roland Garros.

І саме вчора на любителів ракеток з м’ячем очікував поєдинок усього турніру в якому між собою зустрічалися: перша ракетка світу серб Новак Джоковіч та 7-а ракетка світу іспанець Рафаель Надаль.

Здавалося б нічого такого цікавого не має бути, але цікавинка то була. Справа у тому, що надпотужний Новак ще жодного разу не вигравав цей турнір, а Рафа Надаль є королем грунту і тріумфував тут шість разів.

Щоправда, спеціалісти в один голос заявляли, що іспанець зараз має проблеми зі здоров’ям, ігровою формою тощо. Тому, боротьби як такої не буде.

Тим не менше, розставити всі крапки над «і» мала її величність гра.

Розпочав поєдинок краще Джокович, який вже у самому дебюті почав діяти агресивно. Як наслідок, Новак повів 4-0 і фактично інтрига зникла?

Ні, сказав Нажаль і за якихось кілька десятків хвилин робить рахунок 4-4. Публіка почала заводитися.

Знали б тоді вболівальники, що саме перший сет і буде єдиною окрасою матчу. 5-4, 5-5, 6-5 на користь Джоковича і здається буде тай-брейк, але раптово Рафа допускається ряд помилок і віддає сет першій ракетці світу.

Із початком другого сету почало кидатися в очі те, що Надаль дуже важко бере свої подачі, а також без боротьби програє подачі свого суперника.

Також читайте:   Волейбол. Світова ліга. Сербія вперше в історії виграє престижні змагання року

Якщо людина дійсно претендує на перемогу в матчі, то вона має якось цю прогалину закрити.

Не зумів, а просто фантастичні м’ячі Новака змусили помилися іспанського тенісиста і він програє другий сет із рахунком 3-6.

Все рівно, вірилося в те, що Надаль таки збереться і боротьба триватиме, але не так склалося як гадалося.

Третій сет, мабуть, був одним із найгірших за час всієї ігрової кар’єри іспанського тенісиста.

В Надаля нічого не виходило, він часто помилявся і не було дивним, що публіка просто мовчала, а деколи й навіть свистіла.

Люди прийшли подивитися теніс, а не дивитися на те, як один тенісист просто знущається над іншим.

1-6 – поразка Надаля і в третьому сеті, а з ним і у матчі. А це означає, що король таки битий і здає повноваження кращого грунтовика світу.

Тепер на нього претендує Новак Джокович, якому щоправда залишилося зробити ще два кроки.

Перший – відбудеться вже завтра, 5 червня у матчі проти британця – Енді Марея, що вчора був сильнішим за співвітчизника Надаля – Ферера.