Футзал. Кубок Лева-2015. МехМат 7-1 Алмаз (Воробус виходить у фінал)+відео - Блог про Львів

Футзал. Кубок Лева-2015. МехМат 7-1 Алмаз (Воробус виходить у фінал)+відео

МехМат зіграє у фіналі

Продовжуються змагання на футзальному кубку, присвяченому Дню Незалежності України.

Після того, як команда за яку грає Ігор Воробус – «МехМат» впевнено у чвертьфіналі змагань розібралася із колективом «Драйв» 6-0, у півфіналі нам випало схрестити зброю із колективом «Алмаз».

Чесно скажу ніколи не бачив у дії цієї команди.

Ще більшого остраху на гравців команди математичного факультету Львівського Національного Університету імені Івана Франка навів головний рефері поєдинку, який сказав перед грою, що шансів на перемогу у нас практично нема і, якщо би був біля поля тоталізатор, він би поставив на впевнену перемогу команди «Алмаз».

Говорити – це одне, а грати футбол – це зовсім інша справа.

Розпочався поєдинок за вихід у фінал Кубка Лева-2015 із атак нашого суперника. Вони раз за разом турбували Воробуса дальніми ударами, але в цей вечір я був зібраним. Ще б пак, на кону був вихід у фінал змагань.

Труднощі мені хіба що створювала спека, яка по ходу гри достатньо серйозно заважала.

Взагалі скажу, що вашого покірного автора останнім часом нічого не турбує у плані здоров’я, тому я можу зосередитися як слід на іграх.

Повертаючись до гри скажу, що ближче до середини першої 20-ти хвилинки гравці команди «МехМат» гру вирівняли і вже вони почали створювати моменти.

Також читайте:   Футзал. Тайм (Україна) 5:1 Хуртап (Польща)

Зокрема, вбивчий момент мав Віталій, але обігравши по черзі трьох гравців команди суперника він з кількох метрів не зумів влучити у пусті ворота. Буває…

Згодом він реабілітується за свій промах, але це вже буде потім. А поки що перша половина зустрічі завершилася «сухими» нулями.

Кілька хвилин відпочинку і команди знову кинулися в бій. Спека трохи спала і команди заграли ще розкутіше.

Зокрема, на початку другого тайму вбивчий момент мав гравець команди «Алмаз». Проте, вийшовши віч-на-віч із Воробусом він так і не зумів мене переграти.

І вже в наступному епізоді «МехМат» повів у рахунку. «Алмаз» бере тайм-аут, пробує щось змінити в грі, біжить великими силами вперед, але постійно наштовхується на контратаки, які гравці факультету завершують голами.

Ну, прямо таки 100 % реалізація.

Підсумковий рахунок зустрічі 7-1 на користь нашої команди. Хоча, по грі, на такий розгром суперник явно не заслуговував.

Команда «МехМат» виходить у фінал Кубка Лева, де ми вже незабаром зіграємо проти колективу «Львівська Пивоварня».

Звісно, що суперник явний фаворит. Але, нічого, будемо думати як з ними грати.