Воробус приїхав вже у Львів, але ще й досі перебуває під враженнями від катання на гірськолижному курорті Буковель.
Дійсно було круто, адже після безсніжного міста Лева побачити велику кількість снігу – краще не придумаєш. Благо, що погода сприяла катанню і вдалося як слід поїздити.
Навіть поставив свій особистий рекорд – спустився 25-ть разів, плюс жодного разу не впав. Це також радує, виходить свою техніку з кожним катанням все покращую та покращую.
Можливо це вдалося зробити тому, що не була відкрита жодна чорна траса на яких у мене часто виникають проблеми. Від того вона і такого кольору що не знаєш чи вдасться гарно з’їхати чи будеш катулятися по землі до самого низу.
Питався інструкторів коли ж їх відкриють, то почув у відповідь, що це станеться ближче до Нового року, а вже у високий сезон мають працювати всі траси.
Хоча, багато у чому на відкриття трас впливають погодні умови. З початку цього тижня наступило істотне потепління, тому як такого нового снігу не настріляєш, новий, природній не падає.
Відповідно й треба виходити з того що ми маємо на даний час.
Недаремно почав розповідати у вступі про облаштування трас, адже нещодавно курорт Буковель повідомив, що вони започатковують новий вид послуг.
Після ковзанки, екскурсій курортом, дискотек, великої кількості генделиків власники «буки» вирішили започаткувати екскурсії ратраками.
Так, так, я не жартую. Напевно багато хто з любителів катання на лижах та сноубордах бачили як під кінець дня на траси виїздять ці «звірі». Вони беруть сніг і належним чином стараються підготувати траси до наступного катання.
Це вам не Славське, де люд сам робить траси. Хоча, на тому ж таки Тростяні є також свій прикол.
Повертаючись до теми ратраків скажу, що відтепер кожен відпочивальник на курорті Буковель може замовити собі екскурсію якраз на цьому диві техніки.
Що для цього треба зробити і скільки це вартує?
Просто звернутися до власників курорту, замовити екскурсію і готувати, увага, 350-ть гривень за одну годину.
Людина оплачує, її садять в ратрак і вона разом з водієм їде на траси й дивиться як це все готується.
Багато це чи мало важко сказати. З такими цінами як на Буковелі й враховуючи велику кількість відпочивальників можу зробити припущення, що попит таки буде.
Можливо й Воробус колись спробує поїздити нічним Буковелем на ратраку.
Автор статті: Vorobus.
Чекаємо, коли Воробус покатається на ратраку 🙂