У черговій публікації знову Воробус буде таким собі помічником, як я ще люблю казати – татом Терезою.
У чому саме буде допомагати ваш покірний? Нижче дізнаєтеся більш детальніше.
Діло було так. Телефонує якось на днях мені файний колега й просить допомоги. Далі цитую його слова:
«Привіт, Ігор. Назбирав трохи грошей, хочу собі придбати мобільний телефон і не знаю де краще його купляти щоб не переплатити. Все-таки, всі знають яка зараз в країні важка ситуація з грошима».
Звісно, що автор блогу не міг відмовити приятелю, а щоб ще бути більш корисним для суспільства, викладаю поради у світ.
Як на мене, є чотири методи де можна купити мобільний телефон.
1. У магазині
Людина йде по вулиці, бачить спеціалізовані магазини мобільного зв’язку, заходить у них і купляє собі апарат.
Плюси такого методу купівлі: ну, перш за все, це можливість поспілкуватися з консультантом, який підкаже який апарат є кращим, дасть його спробувати й так далі.
Мінуси: в магазинах є торговельна націнка й можна якихось гривень 200-300 зверху переплатити.
2. Інтернет-магазин
Як варіант, улюблений метод купівлі мобільного телефону від Воробуса. Вибираєш собі в Інтернеті мобільний телефон, натискаєш обрати замовлення й згодом обираєш метод доставки. Саме завдяки такому методу купляв телефони не раз. Та й не лише телефони.
Плюси: ціна на телефон буде значно меншою, ніж у магазині.
Мінуси: ви фактично купляєте кота у мішку, адже так як у магазині вам завдяки цьому методу купівлі ніхто не буде робити оглядин. Ну, хіба що підете перед купівлею глянете у магазин на цей апарат, а вже опісля замовите.
3. На ринку
Ціни тут також значно мені чим у спеціалізованих магазинах, можна купити навіть б/у, але є великий ризик того що вам можуть підсунути качку або ж ще краще – крадений апарат.
І тоді думай як від міліції відмазатися, як зробити ремонт й так далі.
4. Замовити в друзів (знайомих)
Знаю, що є такі люди що займаються поставкою мобільних телефонів із-за кордону. Фактично ви купляєте той самий апарат що і в магазині, але за більш меншою ціною. Тут також є своєрідний ризик, але вже не думаю що знайомі будуть «втюхувати» вам якийсь непотріб.
Вибір за вами…
Воробус лише може дати поради, а купляти мобільний телефон вже треба безпосередньо вам.
Автор статті: Vorobus.
aliexpress або ebay
Є ціла тема, як у Фокстроті, Комфі, Ельдорадо та подібних маркетах побутової техніки розводять людей на непотрібні дорогі послуги, аргументуючи тим, що без них не продадуть товар.
а по-русски-то можно?
На російській мові можна в Росії. Так що бери чемодан, та шуруй на свою історичну “родіну”, там на тебе з нетерпінням чекають.
Зря так щодо мови. Треба бути толерантним з огляду на багатьох переселенців, в тому числі з расєї.
Толерантність до ворогів українського народу не відноситься. Чомусь русіки “не понімають” української мови, і навіть не намагаються її розуміти.
https://translate.google.com.ua/translate?hl=uk&sl=uk&tl=ru&u=http%3A%2F%2Fvorobus.com%2F2016%2F01%2Fde-najkrasche-kupuvaty-mobilnyj-telefon.html&sandbox=1
Я колись собі на Аліку (Аліекспрессі, себто) замовила айфон. одна моя подруженція уже там собі телефон купувала, то ж сумнівів у мене не було – ага, намахали з якістю тіко так. Перше шо коней двинуло – задня камера iphone 5s. Не стала уваги надавати, купила нову, знайомий чудік поставив. Проходить 3 місяці – батарея вмирає і не прощається. Ну капець, думаю, то точно айфон у мене? Короче, оддала його знайомому-золоті-руки-з-паяльніком, шось там підлатав і продав кудась. Гроші порівну поділили. А в мене тепер Самсунг.
Могу посоветовать телефон Meizu U10, это, наверное, самый лучший телефон из тех, которые у меня когда либо были. Экран 5 дюймовый, не маленький и не лопата, как говорят. Камерой был приятно удивлён, передняя 13 МП, а задняя 5 МП, селфи выходят просто чудесные. Хорошо тянет игрушки.
Самое главное! Он бюджетный, я его купил всего, грубо говоря, за 3.5 тыс. гривен.
Здесь: http://y.ua/meizu-u10-16gb-white/p260235/ . Вообщем, рекомендую.