Life піднімає тарифи, МТС переходить на Vodafone

Переходимо на взуття?

Поки Воробус ще не пішов на футбол, то спробує встигнути написати ще одну, сподіваюся цікаву публікацію.

А будемо говорити на тему в рубриці «Мобілки та зв’язок», а все тому, що в цій сфері життя відбулися дуже цікаві зімни.

Перша з них – це те, що мобільний оператор під назвою «Life» знову змінює свої тарифи. Пам’ятаєте минулі часи, коли всі масово скупляли стартові пакети, щоб спілкуватися з друзями, знайомими, коханими по 0 копійок за хвилину?

Ох, і тоді було охочих телефонувати в цій мережі мобільного зв’язку. Часи змінилися і вже людям поприходили смс-повідомлення зі змістом, де наголошувалося, що хоча б один раз на рік треба поповняти рахунок на суму не меншу 10-ть гривень і тоді можна буде спілкуватися за акційним тарифом – 0 копійок за хвилину.

І навіть тоді попит на послуги зв’язку цього оператора не зменшився. 10-ть гривень – це ж не такі вже великі гроші як здається.

А потім була революція гідності після якої ціни пішли суттєво в гору і я так розумію власникам мобільної мережі стало не вигідно утримувати свій бізнес.

Вони почали виходити з ситуації й запровадили нову фішку за якою абонент мережі «Life» може спілкуватися з такими ж як і він подібними і на далі по 0 копійок за хвилину якщо на початку місяця сплатить абонентську плату в розмірі 5 гривень за 30 днів.

Людям не було куди діватися і вони почали оплачувати цю суму.

Сидить вчора такий автор блогу в кріслі, читає пресу аж раптом мені на телефон приходить смс зміст якої мене шокував.

Мобільний оператор «LIfe» знову піднімає тарифи. З 4 листопада, щоб говорити по 0 копійок за хвилину абонентам цієї мережі треба заплатити не 5-ть, а 7 гривень 50 копійок щоб спілкуватися 30-ть днів безкоштовно.

Щось мені так здається, що до Нового року буде цілих 10-ть, а то і 15-ть гривень абонентської плати.

Хоча, це ще не так багато, адже за той же Київстар люди платять 30 і більше гривень за місяць.

Щодо інших новинок у світі мобільного зв’язку, то нещодавно стало відомо, що незабаром мобільний оператор «МТС» перейменують у Vodafone.

Спочатку два бренди будуть існувати паралельно, а вже через деякий час відбудеться повний перехід на Vodafone.

Однак процес починається вже з сьогоднішнього дня. Поступово на бренд Vodafone будуть переведені власні магазини «МТС Україна» і велика частина дилерських точок продажів. Новий бренд не буде використовуватися на територіях сходу країни, які не підконтрольні українською владоюТакож раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 03.11.2015 пише:

    Ще б тарифи знизили разом з переходом. Було б чудово! Щось я розмріялась =)

    П.С. Хоча мені в принципі однаково. У мене – безліміт.

  2. Taras 05.11.2015 пише:

    А якось можна відмовитись від того, щоб знімало по 7.50 кожного місяця? Наприклад ,якщо людина навіть на 7.50 на місяць не наговорює.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*