Футзал. Чемпіонат України. Енергія 5:6 ХІТ (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 5:6 ХІТ (відео)

Ігор Борсук і компанія перемагають знову

У 8-ому турі чемпіонату України з футзалу в гості до львівської Енергії приїхав поточний лідер чемпіонату – київський клуб ХІТ.

Цікавість до цього поєдинку була викликана тим, що до матчу у Львові гості з Києва протягом семи турів ще не втратили жодного очка.

Чи зможе діючий чемпіон країни зупинити ХІТ? Саме таке питання задавали собі вболівальники, які в день суботи прийшли у палац спорту «Галичина».

І варто сказати, що на перших порах здавалося, що «вікторія» таки буде сьогодні у нас в кишені.

Вже на 5-й хвилині наша команда вела у рахунку 2-0 (дублем вистрелив Михайло Грицина). Та, гості з Києва не знітилися й потрохи почали перебирати ініціативу у свої руки.

З часом це й принесло свої плоди. Спершу Журба, а потім і Юнаков роблять рахунок у зустрічі 2-2, а на 13-й хвилині екс-гравець Локомотива ще й забиває ефектний гол п’яткою.

Після голу головний тренер Енергії – Легчанов вирішує змінити воротарів. Місце у воротах замість Кардаша зайняв – Пітуля.

І варто сказати, що Андрій в гру увійшов дуже впевнено.

Партнери по команді одразу ж це відчули й завдяки комбінації, яку вдало завершив Кузь вдалося зрівняти рахунок у грі.

Також читайте:   «Срібний» успіх України на Євро-2003: 20 років потому

Саме за нічиєї 3-3 й завершилася перша половина зустрічі.

Здавалося в другій 20-ти хвилинці парад голів завершиться, але я помилявся.

Голи забивалися на будь-який смак, а у підсумку все завершилося із рахунком 6-5 на користь команди гостей. Хоча, був навіть момент в зустрічі коли «енергетики» вийшли вперед. Але, це знову ж таки було ненадовго.

ХІТ випустив 5-ого польового гравця й одразу ж відігрався завдяки голу Чепорнюка, а потім ще й Журба заставив замовчати трибуни палацу спорту «Галичина».

Звучить фінальна сирена, яка фіксує таки перемогу ХІТА й це означає, що саме київська команда здобуває три очки й з 24-ма очками ця команда й на далі залишається одноосібним лідером чемпіонату.

Щодо Енергії, то з 12-ма пунктами ми й на далі залишаємося на 6-й сходинці в турнірній таблиці.

Наступний, 9-й тур першості відбудеться рівно за тиждень і на нашу команду очікує не простий виїзд у Житомир до місцевого клубу – ЛТК-ІНБЕВ-ЛТУ.

Треба перемагати, адже якщо не будемо здобувати очки, то й так можна й взагалі у фінальну вісімку не потрапити.