Футзал. Чемпіонат України. Енергія з боями перемагає Сокіл (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія з боями перемагає Сокіл (відео)

Ковальчик програє

В 13-ому турі чемпіонату України з футзалу в гості до львівської Енергії приїхав клуб Сокіл з міста Хмельницький.

До гри багато говорилося про те, що особливого опору цей суперник нашій команді не дасть.

Проте, як показав матч, хмельничани боролися й лише трохи їм не вистачило до того моменту щоб вивезти з міста Лева принаймні нічию.

Перед тим, як перейти до огляду гри скажу кілька слів по організаційних моментах.

Так от, гра проходила у понеділок, розпочалася о 17 годині й варто сказати, що до початку гри зал «Галичина» почав заповнюватися так нормально, а в другому таймі й взагалі було багато людей.

Це в черговий раз підтверджує той факт, шо гру «5 на 5» у місті Львові люблять й добре, коли матчі проходять у вечірній час, а не посеред робочого дня.

Гра

Фактично весь перший тайм команди не могли відкрити рахунок в зустрічі. І навіть скажу більше, що в цьому проміжку часу швидше міг забити Сокіл чим Енергія.

Але, потім господарям вдалася ударна двоххвилинка в якій відзначилися голами: Кордоба та Грицина.

Також читайте:   Кубок ліги. «Фінал восьми». «Енергія» – «Кардинал-Рівне» – 5:4

А коли Кузь на 23-й хвилині зробив рахунок в зустрічі 3-0, то здавалося все – гру зроблено.

Проте, гравці Сокола зібралися й зуміли скоротити рахунок в грі до мінімуму. І тут, вважаю, що помилку допустився тренер гостей – Ковальчик. Він довго думав чи випускати 5-ого польового гравця й зробив це тоді, коли рахунок в грі став 2-4.

Опісля вийшов воротар-ганяла й саме з такою тактикою гості дійсно завдали клопот нашій команді. Щастя, що їм вдалося забити лише один гол. А так би могло бути ой як непереливки.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує таки вимучену, але перемогу Енергії, яка дозволяє нашій команді додати до своєї скарбнички три очки й переміститися на друге місце в турнірній таблиці.

Зараза в активі наших земляків 25-ть очок.

Наступний, 14-й тур чемпіонату відбудеться вже після Нового року та Різдва Христового. Зокрема. Енергія поїде гості до клубу – Титан-Зоря.

Ця гра запланована на 12 січня.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому матчі між Енергією та Соколом: