Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» розписала мирову з «CoreValue» - Блог про Львів

Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» розписала мирову з «CoreValue»

Сергій Тригубець

Вчора, 5 січня, у палаці спорту «Галичина» продовжилися змагання у Гранд лізі Львівщини. В центральному поєдинку восьмого туру «Галицька здоба» зустрілася із «CoreValue».

Цей поєдинок, як кажуть, був за шість очок, адже між собою зустрілися лідер та потенційний лідер першості.

До цієї гри «пекарі» підійшли із кадровими втратами. По різних причинах участі в поєдинку не приймали Святослав Гірний, Микола Матляк, Роман Васюта Олег Партика та Сергій Тригубець.

Тому, з перших хвилин ініціативу захопили гравці «CoreValue», які часто підключали до атак екс-воротаря нашої команди Ярослава Морикишку. Зокрема, двічі міг відзначитися Орест Патько та Василь Зінич, але воротар «пекарів» Антон Денчук впіймав кураж.

«Галицька здоба» відповіла моментами від двох Олегів Панасюка та Галянта, але на місці був, згадуваний вище, перший номер «CoreValue».

Гол же у наші ворота відбувся на 9-й хвилині. Помилка на рівному місці ахисту й Олександр Дудаш буквально розстріляв воротаря «пекарів».

Після пропущеного голу малюнок гри на паркеті «Галичини» не змінився. «CoreValue» й на далі грало першим номером, а «Галицька здоба» контратакувала.

Зі створених моментів варто відмітити удар Любомира Смаги у стійку й мега момент Олександра Махиньки.

Також читайте:   Офіційна позиція футзального порталу «5х5» щодо Георгія Мельникова

Час першого тайму спливав й здавалося команди підуть на відпочинок за мінімальної переваги підопічних Євгена Москвіна, але іншої думки про це були Панасюк та Стефанків. Олег дограв епізод до кінця, а Богдан вдало замкнув зусилля свого партнера – 1:1.

Початок другої половини зустрічі особливо малюнку гри не змінив.

«CoreValue» далі грало першим номером, а «Галицька здоба» захищалася. Проте, й за такої гри шанс на перемогу наша команда мала. На 19-й хвилині вбивчий момент мав Олег Галянт, але вдало зіграв Ярослав Морикишка.

Щодо суперника, то гравці «Corevalue» награли вчора на перемогу.У «синіх» могли забивати Любомир Смага, Аскольд Баран та наприкінці зустрічі Євген Москвін, але не судилося.

Підсумок цієї гри нічия – 1:1, яка не задовольнила жодну з команд.

«Галицька здоба» – «CoreValue» – 1:1 (1:1)

«Галицька здоба»: Денчук, Жук, Панасюк, Богданов, Стефанків, Махинька, Труш, Сивак, Галянт, Данилевич

«CoreValue»: Морикишка, Патько, Тедіков, Губченко, Москвін, Дудаш, Смага, Баран, Зінич, Зубрицький

Голи: Стефанків, 15 – Дудаш, 9

Попередження: Богданов, 25

Кращі гравці за версією прес-служби: Микола Богданов – Любомир Смага