У зв’язку з поширенням хвороби під назвою коронавірус, актуальною темою стали засоби захисту на лице. Так, як масок у аптеках було обмаль, наш народ почав думати як виходити з цієї ситуації.
Хтось шив їх сам, а хтось, як Воробус вирішив собі придбати бафф.
Що це таке, з чим його «їсти», яка ціна і як саме носити бафф читайте у сьогоднішньому пості.
Розпочну свою розповідь із того, що на бафф звернув увагу чисто випадково. У черговий раз гортав платформу для продажу товарів і побачив шарф, який можна носити замість маски.
Глянув на ціни. Вони коливалися у межах від 50 і до 100 гривень за штуку. Замовив два, адже ж не буду ходити завжди в одному й тому ж.
Поки замовлення їхало до мене, кілька слів про історію баффу.
Його придумали в 1980-х роках іспанські велосипедисти. Вони зроблені з дуже тонкої тканини і підходять швидше для літа. Бафф в Іспанії захищає велосипедиста від пилу і комах під час їзди. Саме те, що треба для Ігоря Воробуса.
Тобто, бафф – це такий шарф, який за формою схожий на трубу, але з тканини. Цю тканинну трубу надягають на шию або голову в прохолодну або дуже холодну погоду.
Бафф зручніший за класичний шарф. Шарф це практично 19 століття. Сучасній людині набагато зручніше носити бафф, особливо якщо вона захоплюється активними видами спорту і веде активний спосіб життя.
Переваги Бафа у порівнянні зі звичайним шарфом:
• щільно прилягає до шиї від підборіддя до ключиці;
• може легко захистити обличчя від вітру і холоду, його легко зафіксувати вище носа;
• можна носити як шапку, зав’язавши верхній край на вузол;
• можна використовувати як підшоломник;
• зазвичай має дихаючу мембрану, яка набагато активніше відводить вологу, ніж бабусин шарф.
За два дні моє замовлення прибуло до Львова і я почав використовувати бафф у побуті. Найцікавіше, що носити бафф можна більше як 30-а способами.
Перед тим як переглянете відео, можете глянути що вийшло у Воробуса:
Автор статті: Vorobus.
Написати коментар