Хірургічна корекція носа – одна з найпопулярніших естетичних процедур, спрямована на зміну форми, довжини, об’єму носа, його дефектів. Сучасна медицина дозволяє рисам обличчя стати пропорційними, естетичними. Щорічно в Україні проводиться тисячі операцій для корекції та надання естетичності цій галузі обличчя. Українські лікарі завдяки сучасному технічному оснащенню та своєму професіоналізму досягли значних успіхів у проведенні пластичних процедур.
Показання щодо пластичної корекції носа
Естетична пластика у нашій країні доволі поширена. Популярність цієї процедури обумовлена тим, що на послугу ринопластики носа ціна доступна https://platinumlaser.com.ua/plastyka-oblychchya/rynoplastyka-plastyka-nosa/, а майстерність хірургів і технічне оснащення клінік на високому ріні. Але і як і у будь-якому медичному втручанні, тут слід не просто захотіти підкоригувати зовнішній вигляд, а й мати прямі показання для цього.
Показання для пластики носа можуть мати як чисто косметологічний, естетичний характер, так і бути пов’язані з серйознішими, складнішими патологіями медичного плану. Тому їх найчастіше поділяють на два типи. Хоч би якою була причина звернення пацієнтів, саме пластичний хірург та його команда повинні дуже уважно перевіряти всі можливі відхилення у здоров’ї пацієнта та протипоказання для проведення хірургічного втручання.
Медичні показання
- вроджені дефекти у будові органу;
- набуті травми обличчя;
- викривлення перегородки, що спричиняють утруднення дихання;
- дефекти придаткових пазух носа;
- опіки, обмороження.
Естетичні показання
- наявність горбинки;
- викривлення спинки носа;
- вузькі/широкі ніздрі;
- опущений/піддертий кінчик носа;
- асиметрія крил;
- надмірна довжина органу;
- потовщення/загострення кінчика;
- незадовільний обсяг, форма носа.
Протипоказання для пластики носа
Як і будь-яка інша хірургічна операція, ринопластика носа має свої протипоказання, за чим ретельно стежать фахівці. Основними причинами відмови є:
- запальний процес;
- тяжкі хронічні захворювання (онкологія, цукровий діабет тощо);
- ендокринні патології;
- проблеми зі згортанням крові;
- серйозні захворювання серцево-судинної системи;
- хвороби печінки, нирок;
- інсульт, інфаркт (перенесений незадовго до процедури);
- імунні патології;
- психічні захворювання;
- вагітність, період лактації.
Написати коментар