Воробус записався на безкоштовну вакцинацію

Вакцина

Епідемія коронавірусу триває. До слова, минув вже рік як з’явилися перші випадки й в Україні. Пам’ятаєте якого галасу тоді наробила клята «корона».

Людей відправили на карантин, маски, антисептики купити було неможливо, у супермаркетах продукцію накривали за допомогою плівок, поліція штрафувала людей за прогулянки парками.

Одним словом, був повний дурдом. Як згадаю, то аж лячно стає. Але, я десь так і думав, що все минає й це мине також. Як повідомляє сайт новин https://vesti.ua/, в Україні почалась вакцинація. Здавалося б, що це дуже добре, бо подивіться що відбувається на вулицях зараз? Хтось ходить у масках? Ну, можливо, десяток людей зі ста і то, бо їм холодно. Маска ж гарно захищає від морозу.

У магазини, супермаркети, транспорт люд ще так-сяк заходить у масках, а ось у генделики – ні. А що у них нема скупчення людей? Якщо чесно, смішно на це все дивитися, як і на вакцину, яку зараз пропонують робити людям безкоштовно.

Щось у мене закрадається така думка, що з вакциною будуть також свої приколи. Читав в Інтернеті, що штамп що ти зробив “прививку” хочуть ставити в закордонному паспорті. Так, по ньому можна буде спокійно їздити Європою, але які гарантії, що ця вакцина вам не зашкодить? А гарантій немає.

До слова, вже зараз українцям пропонують записатися на безкоштовну чергу вакцинації у додатку «Дія». Спробував вчора записатися й ваш автор. Цікаво ж що мені пропонують.

Отже, ви заходите у додаток, вибираєте пункт «послуги» й вже там знаходите розділ «запис до листа очікування від вакцинації». Заходите і бачите, що вам пропонують записатися у чергу. Вас буде сповіщено, що на даному етапі ви мате можливість обрати дату та місце щеплення. Але, хочу одразу ж попередити – першими будуть щеплювати медиків, пенсіонерів, людей із вадами й вже тоді таких бугаїв, як я.

Є багато нюансів, коли не треба записуватися на попередню чергу. Це, для прикладу, працівники освіти, державних установ тощо. Хотів зробити для наших читачів скріншоти, але додаток «Дія» зроблений таким чином, що зробити це неможливо.

Але, тим не менше, я успішно зареєструвався на безкоштовну вакцинацію. Цікавить мене саме процедура.

Саме із цього поста хотілося би дізнатися чи будуть наші читачі вакцинуватися? Свої домисли пишіть у коментарях до цього посту.

А більше про вакцинацію та інші новини України читайте на https://vesti.ua/strana.

З вами був Воробус. Всім здоров’я, всього файного і багато!Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Arwenita 04.03.2021 пише:

    Я б вакцинувалася тільки Pfizer або Moderna. Навіть за власні гроші. Іншим вакцинам не довіряю.

    • Старий пес 17.03.2021 пише:

      Пфізер – так, довірєю. Як її віаґра мертвого годна піднєти, то і з живим даст си ради той Пфізер.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*