Промислова фурнітура – це різні деталі для керування обладнанням: верстатами, механізмами, машинами. Її виробляють із спеціальної сировини, яка забезпечує відмінні експлуатаційні якості. Це дозволяє використовувати фурнітуру в агресивному середовищі та при високих навантаженнях на спеціальну техніку.
Досить великим попитом користуються регульовані петлі, які зараз пропонуються в широкій різноманітності. Ви зможете підібрати варіант, який влаштовуватиме за всіма параметрами.
Серед популярних різновидів такої фурнітури виділяють:
- шарнірні опори;
- петлі;
- маховики;
- замки, притискачі;
- опори;
- ручки для верстата;
- фіксуючі елементи;
- кардани та з’єднувачі.
Дверні петлі – найважливіша частина фурнітури, адже саме за допомогою цього елемента кріпиться дверне полотно до рами. Вони визначають якість роботи дверей, її довговічність. Найчастіше дверні петлі виготовляють із сталі, латуні чи цинку. Сталеві вироби із цинковим покриттям краще захищені від корозії, ніж звичайна сталь. Сталева основа забезпечує високу механічну міцність, що дозволяє витримувати вагу навіть важких дверей.
Петлі можна вибрати практично будь-який колір деталей, залежно від колірного рішення інтер’єру. Вартість дверних петель залежить від матеріалу та виробника. Залежно від характеристик та способу кріплення до рами та полотна розрізняють кілька видів петель:
- накладні;
- врізні;
- кутові;
- приховані;
- маятникові;
- двосторонні.
Накладні петлі дуже прості в установці, не вимагають спеціального інструменту високої кваліфікації установника. Такий різновид ще називається «метелик».
Врізний тип складніший, оскільки вимагає невеликої підрізки тонкого шару полотна та рами. У це поглиблення і вставляється фурнітура. Ці вироби використовуються в міжкімнатних дверях.
Потайні або приховані петлі застосовують у меблів та сучасному інтер’єрі. Фурнітура зовсім непомітна. Двосторонні петлі потрібні для дверей, що відкриваються в різні боки.
Маятникові петлі найчастіше використовуються у скляних дверях. Ціни на дверні петлі можуть бути різними. Вони безпосередньо залежать від матеріалу виробництва, місця встановлення, виробника.
Таким чином, вибираючи промислову фурнітуру, слід звертати увагу не тільки на її різновиди, область застосування, але і якість. Це дозволить без затримки у виробництві керувати обладнанням, прискорювати робочий процес.
Автор статті: Jorgen.
Написати коментар