Чому потрібно очищати фасад будівлі? Перше на думку спадає питання естетики. Зрештою, чиста будівля має кращий вигляд, ніж брудна. Чиста будівля виглядає більш привабливо — а, отже, більш привабливу перспективу нерухомості — для громадськості.
Миття фасадів у Львові – одна з ключових послуг у сфері клінінгу, адже в цьому місті поєдналося усе: середньовічні будинки оздоблені ліпниною та скульптурами на фасаді, надсучасні офісні центри з панорамними вікнами, будинки радянської епохи та звісно фасади з величезною кількістю маркіз (як же тут без кафе). Мийдодир – компанія надає клінінг послуги миття фасадів (myidodyr.com/myttya-fasadiv) понад 10 років, тому точно маємо досвід у даній сфері.
Звичайно, не всі фасади будівель вимагають однакового догляду та уваги. Розташування, функції, географічні та атмосферні умови будівлі відіграють роль у визначенні рівня зусиль при очищенні, необхідних для досягнення бажаного вигляду. Для кожного будинку потрібна своя специфіка підходу та розуміння того, де і який метод клінінгу ефективніший. Отож як підійти до цього питання розумно? Читайте далі.
Подумайте про функцію
Споруди, в яких розміщується комерційна діяльність, у ділових, театральних чи торгових районах, часто вимагають кращого рівня чистоти, ніж будівлі, в яких розміщується промислова або громадська діяльність.
Чи варто мити увесь фасад будівлі?
Можливо, варто очистити лише частину, наприклад лицеву, ту, що видно з тротуару. Наприклад, високі офісні центри можна очистити від землі до шостого поверху, обмежуючи зусилля прибирання тієї частини фасаду будівлі, яку бачать пересічні пішоходи. Повне очищення фасаду будівлі може бути надто дорогим задоволенням – не кажучи вже про безглуздість ідеї, адже у міських умовах є безліч джерел забруднення.
Місто і село відрізняються
Зусилля, які потрібні для миття фасаду в селі, значно менші, аніж потреба миття у місті. Сільська будівля може вимагати лише замочування водою для видалення слабких забруднень (наприклад, пилу), в той час, як міська будівля, швидше за все, потребує глибшого очищення – видалення більш небезпечних забруднювальних речовин – для досягнення такого ж рівня чистоти (наприклад видалення накипу вихлопних автомобільних газів).
Думайте про майбутнє
Ще одним ключовим мотивом очищення фасаду є намагання видалити з фасаду шкідливі забруднювачі, такі як оксиди сірки та азоту чи інші забруднювачі кислотних дощів. Ці забруднювачі прискорюють руйнування фасаду.
Приклад: волога є основною причиною гниття тиньку. При поєднанні вологи з розчинними солями із забруднених дощових вод або з атмосферними газами розпад прискорюється. Коли розчинна сіль розчиняється у воді, вона проникає глибоко в основу штукатурки через пори або тріщини. Як тільки волога випаровується, сіль перекристалізується, створюючи величезний тиск, який руйнує фасад зсередини.
Будинок повинен дихати
І на кінець, очищення фасаду відкриває пори будівлі та забезпечує нормальну транспірацію вологи. Наприклад, волога, що затримується в стіні у тинькуванні, залишиться там, якщо гідроізоляційне покриття перешкоджає її виходу. У цьому випадку, оскільки волога є основною причиною руйнування штукатурки, комплексне очищення фасаду, що включає видалення гідроізоляційного покриття, може стати ключовим компонентом зусиль від професіонала з відновлення будівлі.
Якщо виникли питання, зв’яжіться з нами – з повагою, клінгова компанія у Львові “Myidodyr ”.
Автор статті: inna.
Написати коментар