Жіночі кулони прекрасні тим, що підкреслюють красу власниці й гарно поєднуються з різним вбранням. Їх можна носити як талісман або оберіг, особливо якщо підібрати відповідний камінь. Є цікаві варіанти кулонів і для чоловіків, що підкреслюють міць та оригінальність володаря. Також кулони можуть бути присвячені до певної важливої події в житті.
Правила носіння
Кулон — це витончена та елегантна прикраса. На відміну від кольє вона не впадає аж надто в очі, а виглядає стримано-ефектно, особливо якщо інкрустована привабливим і блискучим каменем.
Кулони можна носити в будь-який час доби: як в повсякденному житті, так і на святкові події.
- Якщо необхідно довершити образ з вечірньою сукнею, то доречно купити кулон з великою вставкою дорогоцінного каміння на тонкому золотому ланцюжку.
- Для щоденних образів доречними будуть кулони з напівдорогоцінними камінчиками, добре їх носити поверх гольфів.
- Під діловий стиль гарно пасують невеликі золоті або срібні кулони з маленькими вставками, на лаконічному ланцюжку.
- Для прогулянки можна обрати шкіряний, дерев’яний, пластиковий, скляний або інший цікавий кулон, що підходить найбільше.
Кулони завжди в тренді, головне — вдало підібрати його під стиль одягу, і образ буде неперевершеним.
Прикрасу можна носити на ланцюжках з різних металів, каучукових або звичайних шнурках. Якщо одягати кулон на ланцюжок, то метали, з якого виготовлені вироби, мають збігатися. Кулони з діамантовими вставками бажано носити в комплекті з аналогічними сережками. Прикраси з перлами також краще доповнювати сережками, каблучками або браслетами.
Які кулони бувають
Вибір кулонів дуже широкий: вони можуть бути як з благородних металів і дорогоцінного каміння, так і у вигляді простої біжутерії, а можуть виготовлятись власноруч. З давніх-давен люди носили кулони, що виконували функцію оберегів. Наприклад, наші предки для цього використовували ікла травин, підвішені на шию.
Умовно кулони можна розділити на наступні види:
- у вигляді знаків зодіаку;
- патріотичні символи;
- перша буква імені;
- морські символи;
- релігійна символіка;
- медальйони, всередині яких розміщуються фотографії;
- великий дорогоцінний камінь, обрамлений під кулон;
- золоті або срібні різної форми з невеликим вставками коштовних каменів;
- напівдорогоцінне каміння, що часто використовується як талісман;
- кулони з благородних металів, які символізують певну подію чи почуття (освідчення, народження дитини, закінчення навчального закладу або інше);
- готичні символи;
- автентичні вироби;
- предмети, що пов’язані з професією та захопленням;
- аромакулони;
- годинники;
- незвичайні кулони ручної роботи, що допомагають підкреслити індивідуальність.
Кулон — це не просто прикраса, це спосіб самовираження, підкреслення статусу. Часто це також оберіг та талісман, а інколи — сімейна реліквія або символ певних подій.
Автор статті: inna.
Мені дуже подобаються масивні підвіски. Особливо прикраси у вигляді ляльки-підвіски. Вони добре доповнюють образ і привертають до себе увагу. Виглядають дуже незвично.