Як вилікувати подагру? - Блог про Львів

Як вилікувати подагру?

подагра

Подагра – це хронічне захворювання, яке характеризується накопиченням сечової кислоти в організмі, що призводить до утворення кристалів в суглобах. Це може призвести до виникнення болю, запалення і обмеження руху в суглобах, особливо великих пальцях ніг. Якщо ви стикаєтесь з подагрою, важливо дотримуватися певних кроків для лікування та управління цим захворюванням.

1. Зрозуміти причини

Подагра зазвичай виникає через високий рівень сечової кислоти в організмі, що може бути спричиненою неправильним харчуванням, спадковістю, ожирінням, надмірним вживанням алкоголю або деякими іншими причинами. Важливо зрозуміти, які саме фактори впливають на ваше захворювання, щоб вжити відповідні заходи для його лікування.

2. Змінити стиль харчування

Один із ключових аспектів лікування – це зміна способу харчування. Обирайте продукти, багаті на антиоксиданти, такі як фрукти, овочі, ягоди, горіхи та зелена рослинна їжа. Натомість уникайте продуктів, що містять велику кількість пуринів, таких як червоне м’ясо, морепродукти, алкоголь, солодощі та солодкі газовані напої. Збільшуйте споживання звичайної води, щоб допомогти виводити надлишок сечової кислоти з організму.

3. Зниження ваги

Якщо у вас є зайва вага або навіть ожиріння, зусилля по зниженню ваги можуть бути дуже корисними для одужання від подагри. Ожиріння сприяє накопиченню сечової кислоти в організмі, тому зменшення ваги допоможе знизити рівень сечової кислоти та запобігти подагрі.

Також читайте:   Як Воробус стрибав в ополонку

4. Медикаментозне лікування

У складніших випадках подагри можуть бути призначені ліки для полегшення болю та запалення. Найпоширенішими препаратами є нестероїдні протизапальні засоби, такі як Диклоберл, Ібупрофен або Напроксен, котрі допомагають зменшити запалення та біль у суглобах. У важких випадках можуть бути призначені препарати, які знижують рівень сечової кислоти, такі як Аллопуринол або Фебуксостат, щоб запобігти подальшому утворенню кристалів.

5. Ведіть активний спосіб життя

Регулярна фізична активність може допомогти зменшити ризик рецидиву подагри. Вибирайте низькоінтенсивні види активності, такі як ходьба, плавання, йога, щоби зберегти суглоби рухливими та запобігти запаленням. При цьому уникайте занять ваговими тренажерами або таким активностями, які можуть надміру навантажити суглоби.

6. Контроль рівня сечової кислоти

Після одужання важливо регулярно перевіряти рівень сечової кислоти в організмі, здаючи відповідні аналізи. Регулярно звертайтеся до лікаря для корекції або відміни терапії.

Важливо пам’ятати, що зцілення від подагри – це тривалий процес, який вимагає терпіння та постійної уваги до ваших здоров’я та способу життя. Дотримуючись вищезазначених кроків, ви можете зменшити ризик рецидиву та полегшити себе від болю та дискомфорту, пов’язаного з подагрою. Однак завжди консультуйтесь з лікарем, особливо якщо у вас виникають нові симптоми або якщо ваш стан погіршується.

Автор статті: inna.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*