26 квітня 2012 року, 26 років тому, сонце надворі. Ні, це не чийсь день народження сьогодні, а дата про яку Україна не любить згадувати.
Цей день сьогодні проходить із негативним відгуком. Так, можливо і 26 квітня хтось народився, у цих людей свято, але радуватися не можна аж ніяк.
Чому? Бо саме 26 квітня 1986 року в Україні (містечку Чорнобиль, що під Києвом), та і що тут казати в цілому світі відбулася – найбільша ядерна катастрофа. Багато людей загинуло, а ще більше відчувають наслідки цієї біди.
Діти народжуються із вадами, люди швидко помирають тощо – це все наслідки Чорнобиля.
Не даремно співається у пісні Скрябіна – «такого більше нам не треба» і я з цим погоджуюся.
З самого ранку на вулицях міста ми бачимо прапори із чорними стрічками. Це і не дивно, Чорнобиль – це трагедія цілого століття, а можливо і людства.
Що цікавого відбулося з моменту 25-ої річниці трагедії, яку «відзначали» минулого року?
Та нічого особливого.
Саркофагу нового ще нема і що цікаво за нього починають говорити лише тоді, коли наступає чергова річнция від дня, коли відбулася катастрофа.
Споруджувати його ще мали минулого року, але це все так і завершилося на рівні розмов. Перед 26-ою річницею з’явилася інформація, що будівництво саркофага почнеться вже незабаром. Цікаво, цікаво чи зрушиться інформація із місця.
Єдине, що цікаво так це фільм, який знімали американці та туристичні поїздки, які очікуються саме у зону відчудження під час Євро-2012. Виявляється і так люди будуть відпочивати.
Звісно, ваш автор нічого не розуміє у відпочинку, але чи не краще поїхати у ті ж Карпати, Шацьк, чим їхати у Чорнобиль де радіація була, є і ще довго буде?
У кожної людини є голова на плечах, то ж що їм можна порадити.
Фільм? Так, це можливо зацікавить людей, але він буде не про сам вибух на АЕС, а про якраз цих туристів, які приїхали з Європи щоб глянути що і до чого. Раптом на них починає хтось чи щось нападати. Що саме – невідомо.
Прем’єра фільму запланована на середину травня, а отже і після цієї дати будемо або хвалити, або ж критикувати фільмєц виробництва – США.
Більше нема чого додати. Пам’ять загиблих людей…..
Чорнобиль буде завжди і від цього нікуди не дінемося.
Фото: tsn.ua.
Автор статті: Vorobus.
Ця сторінка у нашому календарі має бути чорною.