facebook

Ковзанка у Новояворівську

Ковзанка у Новояворівську

Ковзанярський спорт як і хокей в Україні у дуже поганому стані. Це ми і бачимо на різних змаганнях. Зокрема у змаганнях Олімпіади, що цими днями триває у Ванкувері українська збірна із хокею не бере участі, а у інших видах спорту, що пов’язані із ковзанами ми в прольоті.

А чому так? А тому що не має належних умов тренування, льодових палаців спорту обмаль, а як є то такі ціни там, що не хочеться навіть туди іти.

Приходиться любителям ковзанів шукати ковзанки, одна із таких є у місті Новояворівську і ще яка.

Дійсно, так глянути ковзанок у Нас мало. За палаци спорту я вже мовчу. Так не будемо кривити душею у Львові покататися на ковзанах можна на площі Ринок, у селах для цього використовують ставки, озера, але як тільки температура піднімається, то відразу ж все.

А хочеться якихось таких закладів, щоб захотілося і влітку міг покататися на ковзанах. 🙂

Навіть на площі Ринок собі такого задоволення не дозволиш.

Та все ж не все так погано. На Львівщині, а саме у місті Новояворівську наприкінці минулого року відкрили сучасну льодову арену. Таких би побільше.

Льодовий палац критий, що дозволяє людям не боятися якихось катаклізмів типу снігу чи дощу і що найголовніше – потепління.

Сама арена відповідає всім стандартам хокейного майданчика. Тут можна як грати у хокей, так і кататися на ковзанах із друзями, батьками, коханим людьми. 🙂

Арена об лаштована трибунами, які вміщують близько 600 глядачів. Є спеціальні кімнати для перезування і перевдягання, функціонує гардероб. Вам не потрібно по 10 разів перевдягатися, щоб вийти на арену. Власники палацу зробили так, що можна переміщатися у ковзанах. Це завдяки гумовому покриттю.

Якщо це хокейна команда, то створені всі умови для професійного росту. Вроді дрібнички, але якщо є всі належні умови типу роздягалень, душа, то все іде гладко. А вони тут є.

У планах власників льодової арени відкриття приміщень для аеробіки, тренажерних залів тощо. Також є плани по відкриттю готельних номерів, а це вже цікаво. 🙂

Все вроді класно, а що ж ціни?

Ціни тут не дуже кусаються.

Година катання на арені льодового палацу у Новояворівську коштує 10 гривень у будні дні, а у вихідні та святкові задоволення трішки дорожче – 25 гривень.

Як і у всіх закладах, що надають послуги є можливість взяти ковзани напрокат. Це вже буде трішки дорожче.

Це добре, чекаємо подібних палаців у Львові. І якщо б у кожному місті працювали на благо спорту, то люди були би здоровішими і ми не мали би ні одної медалі на Олімпіаді, а хоча б щось та би мали.

У публікації використано фото із сайту zik.com.ua.
 

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Gena Bukin 22.02.2010 пише:

    А що такий палац є? Перший раз про нього чую. Треба буде з’їздити

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*