facebook

Як зав’язати краватку

як зав'язувати краватку

За час нашої цивілізації людство пізнало як мінімум 85 способів зав'язування галстуків, включаючи чоловічі шийні хусточки. Проте в сучасному житті чоловіки користуються як правило двома-трьома способами. І якщо для когось зав'язати краватку - звичайна буденна справа, для деяких чоловіків це може перетворитися на справжню проблему. Постараємось допомогти вам у цьому.

Ми обрали 4 найпопулярніші способи зав'язування краватки:

1. Простий вільний вузол або як його ще часто назвивають «Four-in-hand» (чотири в руці). Дана назва пов'язана з однойменним лондонським чоловічим клубом XIX століття. Керівництво клубу активно застосовувало зав'язаний новим спомобом довгий галстук, і невдовзі назва цього клубу стала використовуватись для позначення вузла.

Цей вузол зав'язати найлегше, він найкраще підходить для тих, хто тільки вчиться цієї справи.

2. Вузол "Half Windsor" ("половинний віндзор") - найбільш відомий та популярний. Добре підходить для шовкових краваток традиційної ширини та вузьких краваток.

А гарна дівчина на відео прямо на собі навчить як зав'язувати цього вузла:

3. Вузол "Windsor" ("віндзор") - цей елегантний вузол зав'язують подібно до "Half Windsor", додаючи ще один виток зі сторони правого кутка комірця. Користуючись краватками різної ширини або ж міняючи розташування вузького та широкого кінцов галстука, можна добитися потрібного розміру вузла.

4. Вузол "Christensen" ("крістенсен") ідеально підходить для высоких (4-4,5 см.) комірців сорочок. Він гарно виглядає на кашемірових або шерстяних галстуках зимових колекцій.

Експериментуйте, пробуйте, але не забвайте основних правил - для складних вузлів потрібні краватки з тонкої тканини, для великих - комірці з широко розставленими кутками.

P.S. У публікації використано фото з сайту svadbakerch.com.
 

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 18.04.2010 пише:

  Дякуємо, пане Jorgen, за науку, хоча декотрі способи в’язання я знав коли закінчив школу. 😀

 2. Данило 1999 18.03.2011 пише:

  прикольні вузли
  тепер я нарешті навчився зав’язувати краватку

 3. ssaa 13.10.2012 пише:

  Дякую прикольно 💡

 4. Razor1911 26.02.2013 пише:

  Дякую))))

 5. Anna Makarova 21.02.2017 пише:

  Хорошая и очень полезная инструкция. Я думаю она пригодится многим. Я уже применила эти знания на практике потому как мой парень часто покупает галстуки: https://smart-tie.com.ua/ У него скоро будут практически все галстуки этого магазина. Ведь качество и цена очень хорошие. И ребята оперативно работают.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*