Футбол. Ліга чемпіонів. Аякс 2:1 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Аякс 2:1 Динамо (відео)

Динамо програє Аяксу

Чого слід було очікувати – відбулося. Київське Динамо так і не змогло після нічийних київських 1-1 здобути потрібний результат в Амстердамі.

Віце-чемпіон України поступився із рахунком 2-1 і припиняє виступи у цьогорічній Лізі чемпіонів. Шкода звичайно, але що поробиш.

Цього сезону Динамо розчаровує. Ще у кінці минулого команда здала і то так конкретно. Провалили київські футболісти і перший матч за вихід у групу в Києві, тоді Газаєв (тренер Динамо) щось таке витворив зі складом, що в ніякі рамки не вкладується.

Від гри-відповіді українські вболівальники очікували тільки позитивного результату, вже і гра давалася і склад був нормальний, але, але, але…….

Якби кияни реалізували всі свої моменти у першому таймі, то перемога була б за нами, а так лише принаймні 4 рази голкіпер Аяксу і національної збірної Голландії рятував свою команду.

І тут знову спрацювало старе футбольне правило: «Не забиваєш ти, заб’ють тобі».

43 хвилина – голландці розіграли штрафний, серія рикошетів, м’яч відскакує до Суареса і останній майже з нульового кута влучає у ворота.

Що називається гол у роздягальню.

Початок другого тайму активніше почали господарі і якби не молодий голкіпер Динамо Коваль, рахунок міг би вже давно стати більшим.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат світу. Німеччина знищила Бразилію (відео)

Потім ще і суддя почав видумувати глухості і тягнути Аякс: понадавав нашим гірчичників і динамівці боялися фолити, щоб їх не вилучили.

У другому таймі Аякс знов забив нелогічний гол.

76 хвилина – Данило Сілва не втримав Сулейману на своєму фланзі, той увірвався в штрафну і прострілив на Ель-Хамдауі, який встромив м’яч в порожні ворота.

Після цього Динамо зачинило голландців на їхній половин поля і все що вони змогли зробити, так це відіграти один м’яч.

84 хвилина – Нінковича збивають у штрафній і капітан Динамо Шевченко без проблем реалізовує пенальті.

Залишалося ще хвилин 10 (разом із компенсованими хвилинами) до фінального свитка та нічого путнього українській команді створити не вдалося.

Тренерський склад лише вбивав час випускаючи Гільєрме і Андре. Питання тільки для чого?

Фінальний свисток і невтішні для нас 2-1.

Аякс у Лізі чемпіонів, а Динамо змушене задовільнитися лише Лігою Європи.

Тепер в Лізі чемпіонів залишається вболівати лише за чемпіона країни – донецький Шахтар, який на пряму потрапив у груповий турнір найпрестижнішого футбольного турніру старого світу.