Курортні романи

Курортні романи

Літо, пора відпусток. Всі заздалегідь планують свій відпочинок ще починаючи із зими. Хтось їде відпочити просто щоб розвіятися, а хтось щоб завести курортний роман. Так, так саме курортний.

А чому б і ні. Літо, сонечко, дівчата ходять у трусиках чи в купальниках, ніхто тебе не бачить, ні жінка, ні дівчина, чи навіть батьки, чому б не розслабитися на курорті. Таких людей є багато і не варто кривити душею. Це стосується і дівчат, і хлопців.

Суворі люди стають добрими, нервова система стабілізується, пташки співають. 🙂

На курортах є дискотеки, різні розважальні заклади і щоб познайомитися з кимось, не треба прикладати надмірних зусиль. Та що тут казати дискотеки, можна познайомитися і в поїзді і навіть на пляжі з дівчиною, яка лежить біля вас поруч.

Дуже часто курортні романи мають багато наслідків: ви потім скучаєте за коханою людиною і різні захворювання. Не хочу я торкатися другого пункту, але такі реалії життя тому нічого смішного не буде якщо ви заздалегідь купите собі засоби захисту і вбережетеся від сифілісів, триперів і тому подібного.

Тепер до першого пункту, тут ой як повеселіше.

Знайома картина, приходите на пляж чи на дискотеку і відразу ж починаєте заглядати хто з ким прийшов, до кого можна підійти познайомитися щоб весело провести час. Ясно, що якщо є кохана людина поряд, цього вам зробити не вдасться, бо може все завершитися великим скандалом.

А от якщо ви самі – це вже цікавіше. Цілими днями на сонці валятися не будете, колись і в місто вибратися потрібно, а найбільше люди знайомляться на дискотеках та інших вечірках. Не рідко все завершується сексом, інколи й дітьми на стороні. 🙂

Хтось скаже, що курортні романи можуть обійтися і без статевих стосунків. В чомусь це і правда, але хіба що короткі знайомства.

Буває і таке, що люди настільки закохуються один в одного, що потім страждають від кохання. Починаються слова: «Я його так любила, а не взяла навіть його контактного телефону чи адреси».

Зараз все простіше. Можна і телефону не брати, питаєшся чи ти є В Контакте.

Згодом приїхавши додому можна цю людину досить легко знайти і продовжити спілкування, щоправда вже віртуальне, але хоча б зможете з нею поговорити.

Інколи курортні романи завершуються весіллям. Ніхто ж не знає, яка доля його чекає за кутом. Буває і таке. У своєму місті не вийшло з коханням, а на курорті познайомився з дівчиною і потім одружилися.

Це море, відпочинок, вода тепленька, ви розслабляєтеся, тут можна очікувати всього.

Ось такі от вони курортні романи. Ніколи не знаєш що тебе там може очікувати.

Насолоджуйтеся життям!!!

У публікації використано фото з сайту vn.20minut.ua.
Публікації по темі:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Narcus 03.08.2010 пише:

  Воробус а в Судаку ти собі якого роману :inlove: не закрутив??? А то ти апасний тіпуля!!!

 2. russo turisto 06.08.2010 пише:

  Если ты был на курорте и не закрутил ни одного романа – значит пропал отдых. 😥

 3. Берізка 07.08.2010 пише:

  Воробус закрутив роман ))))

 4. PVS 07.08.2010 пише:

  “ви потім скучаєте за коханою людиною і різні захворювання”

  оптимістичний ти чувак, Воробус… 😀
  ———–

  “підійти познайомитися щоб весело провести час. Ясно, що якщо є кохана людина поряд, цього вам зробити не вдасться”

  анекдот в тему: якщо Ви йдете з дружиною на пляж, то ризикуєте заробити або косоокість, або по морді.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*