Футбол. Ліга Європи. Карпати 1:1 ПСЖ (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Карпати 1:1 ПСЖ (відео)

Карпати - ПСЖ

Цьогорічний футбольний сезон для львівських Карпат завершився, а останньою грою, яка його увінчала, була домашня гра із французьким ПСЖ у рамках Ліги Європи.

Всі вболівальники хотіли побачити таку бажану першу перемогу львівських футболістів у цьому турнірі, але не судилося.

Гра завершилася в результативну нічию 1-1.

До цього поєдинку суперники підійшли у різних настроях. Гості з Франції приїхали в Україну послабленим складом, бо вже до цього поєдинку вони собі забезпечили виіхд у наступний раунд змагань.

А що Карпати? Наші земляки також не грали оптимальним складом, були відсутні по різним причинам кілька гравців основи. Їх місця тренер довірив молодим гравцям або таким, що мало потрапляли у 11.

З початку гри Карпати полетіли всією командою забивати гол. Моментів вони створювали достатньо, але вдало грав захист і воротар французів. Самі ж гості нічого путнього створити не могли за винятком одного моменту .коли львів’ян врятував Тлумак.

А потім ми як завжди у цьому турнірі пропустили гол з нічого.

39 хвилина – обірзка у центрі поля когось із наших захисників і як наслідок чудово розіграна комбінація французів завершується голом Люіндула.

Явно не такого очікували гравці, а особливо вболівальники Карпат.

І коли вже всі чекали свистка на перерву відбувся гол і варто сказати вийшов він трошки курйозний.

Також читайте:   Результати жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи

45 хвилина – Карпати заробляють штрафний, до м’яча підходить Артем Федецький і після його удару шкіряний по-зрадницьки проскочив поміж ніг досвідченому воротарю французів Купе.

Так і за нічийного рахунку завершився перший тайм.

Друга половина зустрічі не була такою вже інтересною як перша. Чи то команди підсіли, чи просто всі вже були думками у відпустці.

За другу 45-ти хвилинку запам’яталося три моменти:

1. Травма Кожанова, який заробив її на рівному місці. Сподіваємося, що вона не дуже серйозна.
2. Димова завіса від фанатів.
3. Удар Худоб’яка, якому тільки чуть-чуть не вистачило, щоб принести своїй команді таку бажану перемогу.

І тут звучить фінальний свисток, який фіксує бойову нічию у матчі між Карпати і ПСЖ з рахунком 1-1.

В іншому матчі нашої групи битва між іспанською Севільєю і німецькою Боруссією переможця не виявила, бойова нічия 2-2.

Підсумкова турнірна групи «J» виглядає наступним чином:

1. ПСЖ – 12 очок.
2. Севілья – 10 очок
3. Боруссія – 9 очок
4. Карпати – 1 очко.

Таким чином у наступне коло змагань виходять французи і іспанці, ми на цьому свої змагання у Лізі Європи завершили і з неоціненним досвідом покидаємо цей турнір, щоб повернутись наступного року?